Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de çok başı ağrıyor arifoğlundan mentollü bir krem aldım bir nebze olsun rahatlatıyor

Eklentiler

• IMG_4953.jpeg
    211,9 KB · Görüntüleme: 8
Bilmiyorum tansiyon aletim yok evde, eşim gelirken alacak şimdi düşmüş olabilir diye düşünüyorum 2 hafta kadar önce acile gittiğimde de düşük çıkmıştı.
Benim hamilelikte başladı hiper tansiyon ve şu an riskli gebelik sınıfındayım o yüzden. Çok çok dikkatli olmak lazım bu süreçte. Kendinize dikkat edin lütfen

Benim hamilelikte başladı hiper tansiyon ve şu an riskli gebelik sınıfındayım o yüzden. Çok çok dikkatli olmak lazım bu süreçte. Kendinize dikkat edin lütfen
Çok teşekkür ederim.
Annemde de yüksek tansiyon sıkıntısı çıkmıştı en küçük kardeşime hamileyken. Çok zorlanmıştı o da su an anlatabiliyorum biraz durumunuzu.
Sizin de çok dikkat etmeniz gerekli umarım sorunsuz şekilde geçer bebişinizle her anınız

Hafif sarı akıntım da var doktoruma yazdım yarın muayene edelim dedi enfeksiyon var mı yok mu diye. İnşallah önemli bir şey yoktur.

Canim ben de yazmistim buraya dun. Fazla ostrojen salgiliyomus vucut hamilelikte, o da akinti yapabiliyomus. Kasinti, yogun koku yoksa yani mantara donusmediyse normal dedi

Kizlar ben de bugun fetal dna verdim. 10+0’dayim. Bazen bu haftada yeterli veri bulunmuyomus kanda o zaman tekrar cagiriyolarmis. Ama ben denemek istedim yine de firma eurofins. Cogu doktorun onerdigi firma buymus. Geldiler kan aldilar. Bi de ferritine sariliga falan baktik ekstra olarak. Bakalim arastirdim 5 gunde cikan da olmus sonucu 15 gunde cikan da olmus. Iyi dualariniza enerjinize talibim kizlarim

Allahım bebeğini kaybedenlere sabır versin tez vakitte de tekrar sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah bende ilk bebeğimi 23+6 da kaybetmiştim bir sağlıklı evladım var onda zaten hergün bişey mi oldu diye düşünerek geçmişti aynı kaygı kaç gündür yine başladı geçen hafta kontrole gitmiştim 3 hafta sonra çağırdı ama ben 2. Haftaya aldım randevuyu günler geçmiyor bu düşüncelerle bugün de oğlumun mezarını ziyaret ettim biraz daha içim daraldı gibi

Canim ben de yazmistim buraya dun. Fazla ostrojen salgiliyomus vucut hamilelikte, o da akinti yapabiliyomus. Kasinti, yogun koku yoksa yani mantara donusmediyse normal dedi
Kaşıntım yok ama hafif koku var sanki yarın gideyim de içim rahat etsin.
Benim de var enfeksiyon bakıldı çıkmadı koku,kaşıntı sorunun yoksa normal diyor doktor bir de progestron kullanımına bağlı oluyormuş
Vajinal muayene mi etti doktor biraz strese girdim sanırım

Kaşıntım yok ama hafif koku var sanki yarın gideyim de içim rahat etsin.

Vajinal muayene mi etti doktor biraz strese girdim sanırım
Bende akıntı vardı kokulu gibiydi ama idar testi ile enfeksiyona vs de baktırdım çıkmadı çok şükür.. az su içtiğim gublerde öyle olmuştu

Bende akıntı vardı kokulu gibiydi ama idar testi ile enfeksiyona vs de baktırdım çıkmadı çok şükür.. az su içtiğim gublerde öyle olmuştu
Ya bende bugün suyu arttırdım son 2 gündür biraz az içiyorum sanırım. Bakalım inşallah önemli bir şey yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…