Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

İki kere aynı şeyi yaşadım.İkisinde de 8 haftalıkken kaybettim tüp bebekle.İkinci ayda uzun bir tatildeyken hamile kaldım.Gönlünü ferah tut canım, zor bir süreç anlıyorum ama gerçekten çok üzme kendini sana dua edeceğim çok geçmiş olsun.

Çok üzgünüm, Rabbim size sabır ve en kısa zamanda tekrar güzel haber alabilmeyi nasip etsin inşallah.

Allah sabır versin , çok üzüldüm. Inşallah sağlıkla kucağına alman nasip olur yeniden burada görürüz seni Allah yardımcın olsun dualarım seninle

Merhabalar merhabalar çok memnun oldum Çorlu demisken reyapa gitmeyin nolur bu çete haberlerinde onlar da çıktı gördünüz mü bilmiyorum
Selam canım Çorlu dayız evet bende Vega hastanesine gidiyorum sırf Abdullah bey için kendisine güveniyorum çok pozitif bir doktor. Reyap hastanesinden Allah herkesi korusun bu kadar lanet bir hastane görmedim her şeyi bir olay ruhsatı iptal oldu kapatıldı bakalı ne olacak. vicdansızlar çok iyi takip gerekli artık..

11.hafta için özelden randevu aldım ama erken mi davrandım emin olamadım
11 haftalık yapılabiliyor erken olduğunu sanmıyorum bazen bebeğin ölçümü yeterli gelmeyince doktor bir daha çağırabiliyor. Ben 10+6 da gitmiştim ölçüm yapmak için yeterli değildi 1 hafta sonra tekrar çağırdı. Ama bu bebekten bebeğe değişebilir.

Canım çok geçmiş olsun kendini üzme dicem ama aynı durumu aynı haftada yaşadığım için zor biliyorum. Ama hayat hiç beklemediğin anda bi sürpriz yapabilir. Sadece kendine dikkat et yeter

Kızlar merhabalar. Bugün tam 10+6. Günümdeyim. Fetal dna testi yaptırdım eurofinsten yaklaşık 15 güne çıkar dediler 10 güne de çıkabiliyormuş . Yaptıranlar ve sonuç alanlar oldu mu? İkili test yaptırmayacağım ama burun kemiği ense kalınlığı vs. bakılıyor mu detaylı ultrason dışında

Başınız sağolsun . Rabbim sağlıklı mutlu huzurlu şekilde hayırlısıyla nasip etsin size de inşallah çok geçmiş olsun

Tiffany cok uzuldum ya.. allahim tekrar nasip etsin insallah. Ben inaniyorum 1-2 aya guzel haberi vericeksin

Ben de fetal dna bugun yaptirdim eurofinse 7-10 is gunu icinde cikar dediler. 12. Haftada hepsine bakiliyo senin dedigin. Fetal dna yaptirdiysan gerek yoj ikiliye zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…