Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi benimde aklimda tek soru o yaglari sürdükten sonra e giycem üstüme 😂😂 strecle kendimi paketleyeyim olmadi 😂😂 araya birazcik kalin bir koca atleti giymek mantikli olabilir 😂neden olmasındı 🤭
Dedigin kremleri bende duydum sanki bin lira civariydi yanlis mi hatirliyorum öyle bir bakmistim da
Evet bin kusur var o kremler bende gordum bir tane shea yağı diye hemde organik mis surenler memnundu araştırmak lazim

Yani doğru aslında neden perhiz veriliyormuş acaba olcaksa oylede olsun 🤣🤣🤣 iyi oldu anlattigin bilgimiz oldu önemli olan yumurtanin güzel gelişip catlamasi kaliteli olması çok şükür bebisler bizimle 🥰 bizde temmuzda denemeye başladık 2 ay kendiligine bıraktık 3.ay dedim alayım testlerden ilk eylulde yaptım erken yumurtladim 3 gün bir yandan iyi oldu testler ben genelde 13 günden sonra iliskiyi sıkılaştırıyordum. Meğer erken yumurtluyor musum 🤣
Aynen ya zaten catlamis yumurtam niye kocamdan uzak durayim 😄 çok şükür canim binlerce şükürler olsun ki bebisimiz geldi bize 🥰 allahim sag salim kucagimiza almayi da nasip etsin insallah.
Ya gercekten bence de ise yariyor ovülasyon testleri. Sadece yaparken insan strese giriyor o nedenle dr.lar onermiyor. Benim ilk gittigim dr direkt demisti yapma test falan strese girme diye. Bu son yaptigimda da ov.ile takip etmiyordum sadece bakalim pik oldu mu diye kontrol etmistim 3 Gün falan. Sonra catlatma ignesi günü de bakayim hala pik mi dedim ve catladigini görünce olanlar oldu 😁😍 ne güzel seninki de beklemeden gelmis 😍🧿 ilk gebelik mi

Canım bu dediğin üçlü doğal yağ karışımını ben ilk gebeliğimde kullandım hiç çatlamadım diyemem beyaz hafif çatlaklarım var karnımın yan taraflarında bu çatlama işi tamamen genetikle ilgili bence
Ay insallah canim anam catlamamistir 😁 bir sorayim bakalim hic aklima gelmemisti. O zaman ekstra birseyler daha kullanayim bu 3lü yetersiz gelebilir desene

Evet bin kusur var o kremler bende gordum bir tane shea yağı diye hemde organik mis surenler memnundu araştırmak lazim
Shea yagi icin faydalı ve catlatmiyor diyorlar. Hindistan cevizi ve kakao yagi ile birlestirince daha güzel etkisi oluyormus. Bir alip denemek lazim. Biodermanin yagina da bakicam bende genelde ürünlerinden memnunum o nedenle.

Ay insallah canim anam catlamamistir 😁 bir sorayim bakalim hic aklima gelmemisti. O zaman ekstra birseyler daha kullanayim bu 3lü yetersiz gelebilir desene
Annende olmadıysa yeterli gelebilir belki sana. Bana doktorum önermişti bu karışımı, doğal diye içime sindi onu kullandım faydası olmuştur illaki.. İnşallah bu gebeliği de en az yıpranmayla atlatırız🌸

Pastırma yasak değil mi ben yemiyorum sucuk salam pastırma vs afiyet olsun canım iyi yapmışsın valla ohh ben daha o döneme gelemedim hiçbir şey istemiyor canım
Pişmiş yenirse sıkıntı olmuyor pastırmada diye biliyorum canım tost makinesinde kızarttım.. İlk gebelikte de sucuk istemişti deli gibi canım ama hiç yemedim bak onu içeriği temiz değil nitrit nitrat vs diye. Son trimestera gelince iştah epey açılıyor zaten canım boşver dengelemiş olursun daha iyi

Annende olmadıysa yeterli gelebilir belki sana. Bana doktorum önermişti bu karışımı, doğal diye içime sindi onu kullandım faydası olmuştur illaki.. İnşallah bu gebeliği de en az yıpranmayla atlatırız🌸
İnşallah olmamistir valla 😁 benimde cok aklıma yattığı için karışım direkt aklima onu koymustum cidden icerigi temiz çünkü. Hatta bu 3lu karisim halinde satanlar da var da onlara da guvensem mi bilemiyorum pek. Amin canim inşallah 🥰 sen tecrubeli annesin ben henüz acemiyim herseyi yeni öğreniyorum ❤ saglikla gelsin bebisler saglikla kolaylikla gecsin hamilelikler iiiiinsallah ❤🙏

Ya evet bide o var hep ruyasinda görüyorlar 😃 bende basta saklarken zorlandim anlayabiliyorum seni. 3 ayi doldurunca mi soyleemeyi düşünüyorsun
12. haftayı görelim sonra soyleyecegim haftaya da nıpt testi yapılacak cinsiyeti de ögrenmiş olacagız hepsini bi arada söylerim gibi düşünüyorum 😊

Aynen ya zaten catlamis yumurtam niye kocamdan uzak durayim 😄 çok şükür canim binlerce şükürler olsun ki bebisimiz geldi bize 🥰 allahim sag salim kucagimiza almayi da nasip etsin insallah.
Ya gercekten bence de ise yariyor ovülasyon testleri. Sadece yaparken insan strese giriyor o nedenle dr.lar onermiyor. Benim ilk gittigim dr direkt demisti yapma test falan strese girme diye. Bu son yaptigimda da ov.ile takip etmiyordum sadece bakalim pik oldu mu diye kontrol etmistim 3 Gün falan. Sonra catlatma ignesi günü de bakayim hala pik mi dedim ve catladigini görünce olanlar oldu 😁😍 ne güzel seninki de beklemeden gelmis 😍🧿 ilk gebelik mi
Benim 2022 de bir dış gebelik geçmişim var. Başkada olmadi bizde koruduk uzun zaman igne ile düşürdüm dış gebeligi ilacin vucuttan atılması gerekiyordu yasakti zaten sonra biraz biz uzattik bugune nasipmis bebis 🥰 ben cok rahatladim aksine dedik hic degilse yumurtluyorum çatlıyor hersey yolunda ben değerlendirdim gerisi Allah'ın takdiri diyerekten rahattim baya şükür 🙏🥰

🙋‍♀️🙋‍♀️bennn. Surekli gelen kasık ağrım oluyor. Günün alakasiz saatlerinde bazen gece uykudan kaldırıyor mesela. Adet sancısı gibi kasık ağrısı iste. Rahim büyüdüğü icin normalmisnendise etme 🌸😊
Kanamalarım oluyor ya korkuyordum bende ama sende de oluyormuş.
Kaç haftalık sin peki?

İnşallah olmamistir valla 😁 benimde cok aklıma yattığı için karışım direkt aklima onu koymustum cidden icerigi temiz çünkü. Hatta bu 3lu karisim halinde satanlar da var da onlara da guvensem mi bilemiyorum pek. Amin canim inşallah 🥰 sen tecrubeli annesin ben henüz acemiyim herseyi yeni öğreniyorum ❤ saglikla gelsin bebisler saglikla kolaylikla gecsin hamilelikler iiiiinsallah ❤🙏
İnşallah canım🥰 ben ayrı ayrı alıp karıştırdım badenaturelden. En içine sineni öylesi olur☺️ bilgi alışverişi için burda değilmiyiz zaten canım paylaştıkça güzelleşir herşey benim de unuttuklarım vardır kucağımıza alınca anlayacağız:)) sağlıkla hayırla gelsinler inşallahhh 🙏🏻🌸

Shea yagi icin faydalı ve catlatmiyor diyorlar. Hindistan cevizi ve kakao yagi ile birlestirince daha güzel etkisi oluyormus. Bir alip denemek lazim. Biodermanin yagina da bakicam bende genelde ürünlerinden memnunum o nedenle.
Bioderma yıda killandiriyor dediler hagdshja korktum ben hic kullanmadim onun ürünlerini ama arkadaşım dedi killandiriyor korktum 🤣🤣 ondan bu tür şeylere yöneldim

12. haftayı görelim sonra soyleyecegim haftaya da nıpt testi yapılacak cinsiyeti de ögrenmiş olacagız hepsini bi arada söylerim gibi düşünüyorum 😊
Seninki baya bol sürpriz olacak desene 😍 hadi bakalim eminim cok sevinirler. Benim abimler sehir disinda görüntülü konusurken soyledim , hadi hepiniz gelin bi fotograf cekelim dedim kenardan da videoya kaydettim tavsiye ederim cok güzel anı olarak kalacak 🥰

İnşallah canım🥰 ben ayrı ayrı alıp karıştırdım badenaturelden. En içine sineni öylesi olur☺️ bilgi alışverişi için burda değilmiyiz zaten canım paylaştıkça güzelleşir herşey benim de unuttuklarım vardır kucağımıza alınca anlayacağız:)) sağlıkla hayırla gelsinler inşallahhh 🙏🏻🌸
Amiiiiinnn amiiinn😍🙏🙏 haklisin canim burda konustugumuz ve ogrendiklerimi normal hayatta ogrenebilecegim bir hamile cevrem yok mesela. Ama burda birbirimize destek olmak cok güzel.
Dediyin gini güvenilir bir yerden alıp karistirmak en iyisi olacak 🥰

Bioderma yıda killandiriyor dediler hagdshja korktum ben hic kullanmadim onun ürünlerini ama arkadaşım dedi killandiriyor korktum 🤣🤣 ondan bu tür şeylere yöneldim
Ay ne diyorsun😂 zaten lazerle zor kurtulduk. Zaten hamilelikte lazer sifirlaniyor falan da diyorlar ama insallah yalandir😂

Seninki baya bol sürpriz olacak desene 😍 hadi bakalim eminim cok sevinirler. Benim abimler sehir disinda görüntülü konusurken soyledim , hadi hepiniz gelin bi fotograf cekelim dedim kenardan da videoya kaydettim tavsiye ederim cok güzel anı olarak kalacak 🥰
ayy coook guzel düşünmüşsün bende oyle yapabilirim ama bilmıyorum pat diye de söyleyebilirim bakalım 2-3 hafta daha gecsin 😊

Benim 2022 de bir dış gebelik geçmişim var. Başkada olmadi bizde koruduk uzun zaman igne ile düşürdüm dış gebeligi ilacin vucuttan atılması gerekiyordu yasakti zaten sonra biraz biz uzattik bugune nasipmis bebis 🥰 ben cok rahatladim aksine dedik hic degilse yumurtluyorum çatlıyor hersey yolunda ben değerlendirdim gerisi Allah'ın takdiri diyerekten rahattim baya şükür 🙏🥰
Tekrar nasip olmus ya önemli olan o. Allahim saglikla kucagimiza da aldirsin yavrularimizi insallah 🙏🥰 zaten ne zaman rahat birakinca o zaman bebisler geliyor sanki ama o rahatliga erismek de biraz zor. Stressiz olmak lazim. Allah isteyene nasip etsin🙏

Kanamalarım oluyor ya korkuyordum bende ama sende de oluyormuş.
Kaç haftalık sin peki?
Doktora göründün mü peki kanamalardan dolayi ? Ben basindan beri progestan kullaniyorum. Basta günde 2 idi simdi gunde 1e düştü doktor kullanmaya devam ediyorum.
Benim kanamam şükür olmadı. Arada bir kahverengi gibi lekelenmem oldu cok az ama 2 3 wc gittiğimde olmustu.
8+5 olduk şükür. Ama ilk haftalarda cok daha yogun agrilarim oluyordu simdi biraz daha seyreklesti ama kesilmedi

X