Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Şu liste şuan o kadar umut vericiki özellikle kalp atışı sütünü 6+2 ile kalp atışını duyamadik şuan bekliyorum inşallah duyarım 7+4 de duyanlar umut oluyor

Bence o doktora gitmeyin çoğumuz zaten 7.haftada çağrıldık kalp atışına, 6.hafta Çağıran öyle dr olmadı. Farklı dr la devam edin. Sizin dr erkek miydi ne kadar acımasız missss

Ayy dimi yaa, yalnız değilmişim. Özellikle grce yatmadan sessizlikte elini koyunca var bi hareketlilik benim ilk hamileliğim bence hissediyorum minnoşumu
Dışardan hissedilmez de içten yani pıtpıtları hissediliyor yeri falan biliniyor

Şu liste şuan o kadar umut vericiki özellikle kalp atışı sütünü 6+2 ile kalp atışını duyamadik şuan bekliyorum inşallah duyarım 7+4 de duyanlar umut oluyor
Selam canım üzülme doktorunu değiş, sevdiğin bir doktor olması çok önemli. Tarzı uslubu zaten hassas bir dönem insan bir kere sinir olduğu zaman olmuyor.

Kızlar karın bölgenizi nemlendirmeye başladınız mı? Genetik faktörün büyük rol oynadığı malum ne annem ne de ablamda çatlak oluşmadı piyango bana vurmaz inşallah. Bio oil alayım diyorum ama hindistan cevizi ve Kakao yağını karıştırıp sürende varmış o da aklıma yattı en azından doğal. Siz neler kullanıyorsunuz veya kullanacaksınız?

Ben şimdilik hindistan cevizi yağı sürüyorum. Ama liearac çatlak önleyici alacağım canım.

Lierac bende gördüm fakat güzel nemlendirmediği aksine karın bölgesini gerdiğini söyleyen bir kaç yorum gördüm o yüzden mesafeliyim. Mustela ve bioderma da güzel diyorlar
2 arkadaşın kullandı çok memnunuz dediler ama bilemiyorum. Benim cildim çok kuru egzamalı eczaneye tekrar danışmak istiyorum

Teşekkür ederim canım kusma yok şu an sadece yoğun mide bulantısı var o yüzden beslenemedim sanırım. Ben de kandan bebeğe geçerli zararlı olabiliyormuş diye okudum benimki baya yüksek çıkmış 3+ test sonucu.

Kizlar fetal dna sirketleri eger 7-10 gun arasinda sonuc verebiliyoruz diyorlarsa; bu ellerinde cok fazla karsilastirabilecekleri ornek oldugunu, tercih edildiklerini gosteriyormus. Bazi sirketler karsilastirilacak test sayisi yeterli olmadigi icin, pazartesi alinan testi cumaya kadar bekletip oyle yolluyolarmis. O da bekledigi icin kan bazen problemlere sebep oluyormus.

Ben shea yağı kullanmayı düşünüyorum

Canım sıkma canını kalp atışı için zaten bence 7 hafta olması lazım geç döllenme olur falan en doğru zaman o olur hiç sıkma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…