Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

6+6 da alttan muayene ile belli belirsiz görmüştük kalp atışını, bence başka doktora da mutlaka görün canım. 7+6 da net duyabildik, biraz bekleyip tekrar baktırmanda fayda var bence. Hayırlı haberler alırsın inşallah 🙏
Tşk ederim canım beklicem ve başka doktorada gidicem haftaya inşallah kalp atışını duyarim

Ne yaptın durumun ne şuan canım benimde yolk sac var bebek var ama kalp atışı yok 6+3 teyim bende bide yolk sac biraz büyük dedi oda 4.2 mm yani
Bnde yarın gideceğim kontrole 8+5 olcam artık kalp atışıni duymamız gerekir demişti son kontrolde bekliyorum yani yapacak hiç bişeymz yok bu son 10 gün bana 10 yıl gibi geçmedi. Sende 8-9 haftaya kadar bekle mutlaka

10+3 deyiz kızlar. Kasığınıza uzanırken elinizi koyduğunuzda pıt pıt hissediyomusunuz acaba ben mi çok hisliyim?alt karnında belirgin şekilde şişti

10+3 deyiz kızlar. Kasığınıza uzanırken elinizi koyduğunuzda pıt pıt hissediyomusunuz acaba ben mi çok hisliyim?alt karnında belirgin şekilde şişti
10+5teyim kasığımda minik agrılar dışında bişey hissetmiyorum siz çok hislisiniz 😊 alt karnım benmde belirgin derece de çıktı kotlarım sıkıyor düğme açmaya falan başladım iş yerinde bütün gün daralıyorum 😊

10+5teyim kasığımda minik agrılar dışında bişey hissetmiyorum siz çok hislisiniz 😊 alt karnım benmde belirgin derece de çıktı kotlarım sıkıyor düğme açmaya falan başladım iş yerinde bütün gün daralıyorum 😊
Ahahah belki bana öyle geliyordur ama varmış böylee kim bilebilir kiii🙈

Kızlarr ben şimdi gördüm bebişimi 1.12 cm 😍 Çok şükür her şey yolunda 7+1 haftalık 5 gün kadar gerideyiz ama gelişimi düzenli olduğu için problem yok dedi doktor 3 hafta sonra çağırdı tekrar çok uzun değil mi süre ? Sizi ne zaman çağırdılar?
Gözünaydın canım her şeyin yolunda olması süper, bizde öyle beklemiştik 9+6 günde gitmiştik tekrar kontrole, şimdi 1 hafta sonra gidicem fetal dna çıkmış olucak onu değerlendiricez beklemek zor oluyor🙈

Ben alt karında sertleşme hissediyorum ve uzandığımda elimi koymasam bile bir iki pıt pıt oluyor daha erken ama rahim büyüyor mu ya da yerini mi yapıyor acaba diyorum 🤣

Kızlar ben bugün merdivenlerden kayıp düştüm acile geldim, doktor idrar testinde keton çıktı dedi. Yatış verdiler yarına kadar takip yapılacakmış. Tansiyonum da 80/45 çıktı. Bana dua edin yarın tekrar bebeği kontrol edecekler.
Canım çok geçmiş olsun hayırlı haberler ile gel inşallah

Ya bende öyle hissediyorum sanki ama acaba bağırsak hareketleri falan mı diye düşünüyorum sonra. Erken çünkü ama dediğin gibi aynı alt karnımda şişlik var canım minnoşlar yerlerini açtı büyütüyor 😂

X