Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

10+5den herkese selamlar bugun kontrolüm vardı doktorum nıpt testi önerdi cogu grupta da fetal dna konuşuluyor bu testler aynı mı bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi

Bende de olmuştu, ilaç kullandım şu an devam etmiyor. Doktoruna danış o yönlendirir, endişe etme sakın.

Bende biraz önce kontrole gittim 9+2 dedi adete göre 5 gün geriden geliyor sıkıntı yok dedi eli kolu belli olmuştu erkek diye düşünüyorum hayırlısı olsun

Merhaba arkadaşlar bende dün Dr gittim 6+2 haftalık olarak Dr. Hiç hoslanmicam şeyler söyledi yolk sac kesesi görünüyor ama 4.2mm dedi büyükmüş internette araştırdım 7.2 ve 8.5 olanlar var 12. Haftaya kadar kuculuyormus yani karından ultrason ile bebeği göremedi alttan bakalim dedi baktı bebeği gördü kalp atışı yok dedi cumaya kadar bekleyelim yine kalp atışını duymazsak kürtaj dedi bu şekilde olup düzelen varmı kalp atışını sonradan duyan varmi...

Canim 8. Haftaya kadar bekliyolar boyle durumlarda cunku kalp atisi gorulebiliyor. Ben senin yerinde olsam asagidan bakacak baska bi doktora giderdim bu hafta. Bi de onumizdeki hafta gider karar verirdim. Doktorar her ihtimali soyluyor ama 8. Haftaya kadar da bekliyolar boule durumlarda duyulabilir diye

Bugün 7+2 yolk sac var embriyo var ama hala kalp atışı yok 10 gün sonra tekrar gel geç döllenme olabilir dedi ama çok korkuyorum
Ne yaptın durumun ne şuan canım benimde yolk sac var bebek var ama kalp atışı yok 6+3 teyim bende bide yolk sac biraz büyük dedi oda 4.2 mm yani

Ay kizlar ruyami anlatiyorum yorumlayin lutfen simdi fetal sonucum geliyo bakiyorum aa kiz diyorum ama yorumlayarak anliyorum bunu kizmis falan diyorum sonra doktora gidiyorum doktor diyo ki oglunuz oluyo simdi bu ruyanin ana fikri giris gelisme ve sonucu ne ya

Bende beklemeye karar verdim cumaya gel dedi bakalım hala kalp atışı yoksa öğleden sonra kürtaj yapabiliriz istersen devlettede yaptırabilirsin dedi ama ben yaptirmicam önümüzdeki hafta içi başka bir Dr daha gidicem cuma günü 6+5 olucak dediğiniz gibi 8. Haftasında kalp atışını duyanlar olmuş

Doktorumla konuştum canım. Ağrı ve taze kan yoksa bizim için önemli bir durum değil dedi tekrarlarsa gel dedi değerlendiririz 4 saattir yok takip ediyorum insallah birsey olmaz
Benimde bugün 7+2 sabah lekelenmem oldu halada devam ediyor kan rengine dönüşürse giderim doktora geçen haftada bi gün böyle olmuştu geçmişti bende şuan sürekli WC’ye gidip kontrol ediyorum

Benimde bugün 7+2 sabah lekelenmem oldu halada devam ediyor kan rengine dönüşürse giderim doktora geçen haftada bi gün böyle olmuştu geçmişti bende şuan sürekli WC’ye gidip kontrol ediyorum
Evet ya bende aynı şekilde sürekli gidip bakiyorum. Doktorla konustum gun icinde 3 4 kez gorursen devam ederse gel bakalim dedi. Agrim sancım yok senin var mi ?

Evet ya bende aynı şekilde sürekli gidip bakiyorum. Doktorla konustum gun icinde 3 4 kez gorursen devam ederse gel bakalim dedi. Agrim sancım yok senin var mi ?
Benim var bel ağrım var ama kasık yok o da hamileliğimden beri devam ediyor bişey olduğunu düşünmüyorum ben endişelenme sende kan olmadığı sürece bişey yapmıyorlar devam etmez o kadar zaten yinede sen git tabi öyle bişey olursa bol su iç öyle çık lavaboya o zaman belli oluyor kahverengi lekelenmeli doktorlarda anlamıyor ultrasonda falan görünen bişey değil sadece tahmin yürütüyorlar

Doktorumla konuştum canım. Ağrı ve taze kan yoksa bizim için önemli bir durum değil dedi tekrarlarsa gel dedi değerlendiririz 4 saattir yok takip ediyorum insallah birsey olmaz
Sen içini ferah tut canım hiç bir şey olmaz inşallah , eski kan geliyor bazen diyorlar ben hiç kötü bir şey olacağını sanmıyorum sağlıkla alacağız bebişlerimizi kucağımıza

10+5den herkese selamlar bugun kontrolüm vardı doktorum nıpt testi önerdi cogu grupta da fetal dna konuşuluyor bu testler aynı mı bilgisi olan arkadaslar yazabilir mi
Merhaba. İkisi de aynı test. İkili testte yanılma payı çok fazla olduğu için doktorlar genelde fetal dna öneriyor. Burda bi kaç kişi ben de dahil fetal dna yaptırdık. Çoğu kişi de haftası gelince yaptırmayı düşünüyor. Karar sizin

Banada haber ver haberleşelim yani akşam bakalım devam edecek mi progestan falan alıyor musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…