Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hayır denemedim teşekkürler deneyeceğim

Özellikle akşamları olmak üzere gün de 1 veya 2 kere alt karnım azcık acıyıp kasılıp semsert oluyor. Siz de bu durumu yaşıyor musunuz?

Özellikle akşamları olmak üzere gün de 1 veya 2 kere alt karnım azcık acıyıp kasılıp semsert oluyor. Siz de bu durumu yaşıyor musunuz?
İki gün önce biraz rahatsız bir oturuş oldu. Kalktığımda çok fena sancılandım. Ovalaya ovalaya geçti. Gaz sancısı olabiliyor bence

İki gün önce biraz rahatsız bir oturuş oldu. Kalktığımda çok fena sancılandım. Ovalaya ovalaya geçti. Gaz sancısı olabiliyor bence
Doktoruma sormuştum da büyüme sancısı oluyor dedi. Minderlere kılıf geçiriyordum o an oldu. Dün hiiç olmadı mesela

IKi gun once uzaniyordum kahkata attim ama attigim an bicak saplanio gbi agridi kasigim. Bunu erken haftalarda cok yasiyordum ama bayadir olmuyordu. Smdi 2 gundur oluyor. Uzandigimda hapşırirken yada gulerken oluyor. Heralde buyuyor diyedir

Büyük ahşapları düşünmüştüm canım ama işte kararsızım şu an yine park yatağa kaydım mesela
Kızlaaaarrr detaylıdan çıktııımmm. Minnoşumm sağlıklı Allah'a bin şükürrr Darısı hepinizin başına. Ama böyle doktor detaylı detaylı bakınca nasıl korktum var ya dfsdf
ayy ben de ayrıntılıya girdim bugün sana da gözün aydın. Benim de minişim sağlıklı çıktı çok şükür Beklerken baya heyecanlandım kızımda baya tekme attı .Darısı sizlere kızlar
Ben elele baby markasının madre modelini aldım, arkadaşımın arkadaşı kullanmış tavsiye ediyordu videolarda da inceledim çok kullanışlı geldi bana
Bunu incelemeye aldım ben de

IKi gun once uzaniyordum kahkata attim ama attigim an bicak saplanio gbi agridi kasigim. Bunu erken haftalarda cok yasiyordum ama bayadir olmuyordu. Smdi 2 gundur oluyor. Uzandigimda hapşırirken yada gulerken oluyor. Heralde buyuyor diyedir
İşte doktor öyle dedi de acaba çişimiz de mi geliyor

Yaa çok sevindim güzel haberler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…