Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

#reklam değil kızlar bu üründen almayı düşünüyor musunuz? Sizce gerekli mi? Yorumlarda memnun kalmışlar. Hatta tırnak makasında et kaptırılabildiğini yazmışlar.
Ben bundan almayı düşünüyodum youtube videolarında hep tavsiye edildiğini gördüğümden ama sonra biraz abartılı olduğunu hissettim törpü makinesi falan almayı normal tırnak makası ve törpü setinden aldım
Evet bu yenidoğan çetesi olayı çok garip. Habire müge anlı, true crime falan izlediğimden artık hissizleştim böyle şeylere ama yine de bu kadar rahat "bebeği öldür" "fişi çek" vs nasıl konuşabiliyolar anlamadım. Hadi kendin canisin söylüyosun kendin gibi bu kadar caniyi nerden buldun da bir araya gelebildiniz. Nasıl ölçüp tarttılar bu adamları çetelerine dahil etmeden önce asıl onu merak ettim xD. Bence tüm sağlık sektörüne yayılmıştır bu olay para dönen yerde herkesin ar damarı çatlıyo, zaten ilaç piyasasının böyle olduğunu doktorların ilaç mümessilleriyle anlaşıp para aldığı firmanın ilacını reçete ettiğini yıllardır hepimiz biliyoruz. Bu işe dahil olmayan sağlık çalışanları da bilip konuşmuyolar herkes 3 maymun olmuş kıyamet alameti gibi anca savcı tehdit edilince kendini korumak için bunu ortaya çıkarıyo, hasır altı edilir bu olayların dallanıp budaklanarak ulaştığı diğer alanlar.

bana da fitil ve iğne verdi zaten kullanıyordum yeni kesmiştim sanırım onun eksikliğinden olmuş kanama. Kalp atışlarını duydum ya dünyalar benim oldu çok şükür Allah’a

benim doktorun öyle ilaç anlaşması yok. Devlet neyi karşılarsa onu veriyor ve çok ilaç yanlısı değil. Doktoruma güvenip emanet olcam artık

benim doktorun öyle ilaç anlaşması yok. Devlet neyi karşılarsa onu veriyor ve çok ilaç yanlısı değil. Doktoruma güvenip emanet olcam artık
Canım baktınmı kan ılacının tadına?nasıldı?ıcebılırmıyımona gore ondan yazdırıcam ılac alamıyorum ya ben,adı neydı bıde sevdıysen

Bı tanidigim 6 ay kız zannettiği bebeği erkek çıktı fetalde bile bı arkadasima erkek denilip kız çıkmıştı yani oluyo böyle seyler

Canım baktınmı kan ılacının tadına?nasıldı?ıcebılırmıyımona gore ondan yazdırıcam ılac alamıyorum ya ben,adı neydı bıde sevdıysen
Kanka bak benim demir bu, önce sürekli alıyordum ama artık ara ara alıyorum sabahları aç alıyorum su ile #reklam değil belirtelim hahdjjdjs

Eklentiler

• IMG_4426.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 10
Yok anam ne tarafa yatsam sıkıntı en çok solda rahat ediyorum onda da uzun süre yatmaya gelmiyor bacağım ağrıyor sağa dönsem karnım ağrıyor. Sırt üstü yatmayı da özledim ama öyle yatınca da yine karnım çok rahatsız oluyor

Evet işte tek pozisyonda yatmak her türlü sıkıntı oluyor Allah yardımcımız olsun tabi bunlar iyi günlerimiz ilk hamileliğimde son aylar resmen otura otura dönüyordum

Kanka bak benim demir bu, önce sürekli alıyordum ama artık ara ara alıyorum sabahları aç alıyorum su ile #reklam değil belirtelim hahdjjdjs
Yok bu bana dokunuyor canım.bunu ıcmıstım eskıden bas agrısı karın agrısı vs yapmıstı.şurup gibi bişey denıcem sımdı ama tadı nasıl onu merak edıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…