Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben doktora değil ama balıkçıya sordum civa oranı yüksek balık yememek gerekiyormuş hamileyken diye siz dip balıkları yemeyeceksiniz o zaman demişti. Levrek falan o grupta değil gibi

Dip balıkları yenilmiyor canım.. bol ol somon yiyebilirsin

Canım civa oranı yüksek balıklardan uzak durmak gerekiyor. Google amcaya yazınca liste olarak çıkıyor

Canım bende onları çok karıştırıyorum ama şuan mevsimi olduğu için hep hamsi palamut tüketiyorum daha güvenli sanırım

Kızlar bebek kamerası ile ilgili bir yorum gördüm. Sizde bilinçli olursunuz diye buraya atıyorum. Wifi bağlı kameralar için biraz tehlikeli bir durum sanırım
ben de bi arkadaşımda görmüştüm Weewell in bebek kamerası çok hoşuma gitti kaliteli güzel bişeydi tavsiye ederim

mis gibi yemekler yapılmış herkese afiyet olsunn kuzular ben de Lazanya yaptım bugün küçük kızıma da kıymalı tarhana

Kızlar bugün eve gelirken somon aldım. Güzelce hazırladım sosunu patates soğanda attım. Fırını açtım. Eşim elinde pişmiş hamsiyle geldi somonu mecbur içindeki patates ve soğanları atıp dolaba koydum. Acaba yıkayıp kurutup mu koymalıyım? Öyle soslu kalsa bişey olur mu

canım ısı değmediyse hiç soslu da atabilirsin. çünkü burda soslu somon da satılıyor

canım ısı değmediyse hiç soslu da atabilirsin. çünkü burda soslu somon da satılıyor
Aa süper yok ısıl işlem hiiç görmedii. Tadı kötü olmasın diye soğanı çıkardım. Patateslerde kararır diye çıkarttım. Sağol canım kalsın o zaman onu da yarın yeriz

2 oturma koltuğu geliyor. Diğeri daha büyüyünce baston şeklinde olması için. Arkadaşımda da bu markanın puseti aparatı falan varmış onu almama da gerek yok. Fiyatı da gayet iyi. Koltuğu çıkarıp ters takınca çift yön oluyor. Mecburi güvenlik standartlarına göre böyle olması gerekiyormuş

Kanka geçen ben de bilmeden uskumru yedim. Hiç yenmemesi gereken balıkmış yedikten sonra internete baktım. Çok civa içeren balıklar asla yenmemeliymiş direkt plesantadan bebeğe geçiyormuş. Yedikten sorma çok tedirgin olmuştum ama yapacak bir şey yoktu artık

Eklentiler

• IMG_4289.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 19
O markayı da inceliyim canım teşekkür ederim

Ay ben de yemiştim 10 haftalıkken falan

Uskumru dip balığı değil ki ?

Genel olarak mı yenmemesi gerekiyormuş ben de yedim

Cinsiyet nedir anlayamadım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…