Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah tan izlememişim yoksa dinim düşerdi ağzım akardı 🤣🤣 kruvasana da düştüm geçende de 🤣
Aiiy izlemedim ben canım ister diye😅
Kızlaaar aksam ne yapıcaksınız yemek olarak yaa bana fıkır verın pleasee😍🤭dun makarna yedım bugun ne yapıcam hıcbır fıkrım yok fıkırlerınızı beklıyorummmm
Ben tüm gün dışarıdaydım inanılmaz yürüdüm ve yoruldum onun için yemek dışarıdan bugün bizde 😅

Kızlaaaar 🥰
Ben bugün teyzeleriyle oğluma kumaş alışverişi yaptım🥹 müslin ve pamuk battaniyelik kumaşlar aldık Uzay için🥰 çamaşırlarını yıkamak için çamaşır filesi falan aldım o kadar minik ki o çoraplar kaybolmasın makinede diye🥹
Bu arada hatırlayan olur belki kiloyu çok takmıştım 🫣 file alırken satıcı kadın ay siz hamile miydiniz maşallah ne kadar zayıfsınız dedi bir mutlu oldum anlatamam😅 size pike kumaşlarının görüntülerini bırakıyorum🥰 kusmuk örtüsü falan olacak beyaz olan bir de müslin battaniye teyzesi etrafına lacivert tığ çekecek🥰 diğerleri de dantel kenarlarla çevrilecek🥰

Eklentiler

• IMG_20241016_142837.jpg
    IMG_20241016_142837.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 66
Kızlaaaar 🥰
Ben bugün teyzeleriyle oğluma kumaş alışverişi yaptım🥹 müslin ve pamuk battaniyelik kumaşlar aldık Uzay için🥰 çamaşırlarını yıkamak için çamaşır filesi falan aldım o kadar minik ki o çoraplar kaybolmasın makinede diye🥹
Bu arada hatırlayan olur belki kiloyu çok takmıştım 🫣 file alırken satıcı kadın ay siz hamile miydiniz maşallah ne kadar zayıfsınız dedi bir mutlu oldum anlatamam😅 size pike kumaşlarının görüntülerini bırakıyorum🥰 kusmuk örtüsü falan olacak beyaz olan bir de müslin battaniye teyzesi etrafına lacivert tığ çekecek🥰 diğerleri de dantel kenarlarla çevrilecek🥰
Sağdaki müslin sanırım çok güzel duruyor desenleride 🫠 güzel günlerde kullanırsınız inşallah 🌼

Balıkta karar kıldım canlar🤭levrek alıcam eve gıderken yanınada salata.siz yazın yinede diğer günler içinde kaydedicem yemek menulerınızı🥰çok zorlanıyorum yemek bulmakta
ben de somon yapıcam canım çekti :KK19:kahve içtim çikolata yedim geçti başıım
Aynen canim bosuna gibi geliyor hamile kiyafeti almak deneyecegim lastik tokayi 😊
ya evet mantıklı çünkü boş yere çok para vermeye gerek yok 4 ay falan giycez topu topu

Kızlaaaar 🥰
Yaa çok güzel adıyla da uyumlu olmuş battaniyesi sağlıcakla kullanın 🙏🏻🥰

X