Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah tan izlememişim yoksa dinim düşerdi ağzım akardı kruvasana da düştüm geçende de
Aiiy izlemedim ben canım ister diye
Kızlaaar aksam ne yapıcaksınız yemek olarak yaa bana fıkır verın pleaseedun makarna yedım bugun ne yapıcam hıcbır fıkrım yok fıkırlerınızı beklıyorummmm
Ben tüm gün dışarıdaydım inanılmaz yürüdüm ve yoruldum onun için yemek dışarıdan bugün bizde

Kızlaaaar
Ben bugün teyzeleriyle oğluma kumaş alışverişi yaptım müslin ve pamuk battaniyelik kumaşlar aldık Uzay için çamaşırlarını yıkamak için çamaşır filesi falan aldım o kadar minik ki o çoraplar kaybolmasın makinede diye
Bu arada hatırlayan olur belki kiloyu çok takmıştım file alırken satıcı kadın ay siz hamile miydiniz maşallah ne kadar zayıfsınız dedi bir mutlu oldum anlatamam size pike kumaşlarının görüntülerini bırakıyorum kusmuk örtüsü falan olacak beyaz olan bir de müslin battaniye teyzesi etrafına lacivert tığ çekecek diğerleri de dantel kenarlarla çevrilecek

Eklentiler

• IMG_20241016_142837.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 66
Sağdaki müslin sanırım çok güzel duruyor desenleride güzel günlerde kullanırsınız inşallah

Balıkta karar kıldım canlarlevrek alıcam eve gıderken yanınada salata.siz yazın yinede diğer günler içinde kaydedicem yemek menulerınızıçok zorlanıyorum yemek bulmakta
ben de somon yapıcam canım çekti kahve içtim çikolata yedim geçti başıım
Aynen canim bosuna gibi geliyor hamile kiyafeti almak deneyecegim lastik tokayi
ya evet mantıklı çünkü boş yere çok para vermeye gerek yok 4 ay falan giycez topu topu

Yaa çok güzel adıyla da uyumlu olmuş battaniyesi sağlıcakla kullanın

Kızlar doktoruna hiç soran oldumu?hangı balıkları tüketmemız gerekıyormus?ve hangısını tuketmememız?bu konu bana cok karısık gelıyor,haftada bır levrek yıyorum ben standart,ama bilemedim yaa sanki küçük balıklardan yesem daha saglıklı gıbı geldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…