Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebek arabası hafif parcası cok olmayan öneriniz var mı? Ben doona aldım hem puset hem araba sadece acıp kapatıyorsun. Ama 1 yaşından sonra zaten kullanılmaz. Doğumda kışa geliyor aslında zaten arabayla gidilir. Yaz boyunca onu kullanırım hafif güzel kolay geldi bana. Gelinimizin var modelini bilmiyorum ama puset takıyor başka parcaları var. Arabaya binerken 1 saat puseti sök arabayı katla yerlestirmekle uğraş cok zorlayıcıydı. Tek parca olsun istiyorum ilerisi için. Bu yaz zaten doona yı kullanırım.

O aşamalardada keşke bira dursa hadi doğ artık moduna giriyor insan son ay geceleri tekme tokat içerden dövülüyordum

Güzel düşünmüşsün 6. Aydan sonra pusete sığmıyorlar hatta oğlum 4 ten sonra ayakları taşmaya başlamıştı tekrar bir araba alman gerekir sanırım bir süre sonra
Benim bebek arabamda tek parça halinde sadece puseti üzerine takılıp çıkarılıyor hafif kullanışlı

Evet canım bana gelecek modele benziyor. Bakalım gelsin fotoğraf atarım
Zaten araba ile genelde heryere gidicem el arabası da tekken yürüyüş falan yaparken kullanırım bir sene idare eder beni puset çıkınca yatar pozisyon özelliği yok bunun tek dezavantajı o belki seninkinde vardır yatar pozisyon

Evet benimkinde var ayrıca iki parçası daha var hatta hantal bir model biraz. Bir iki sene idare ederim sonra daha portatif baston modellerden alırım artık. Arabalar çok pahalı çünkü elimde böyle bir model varken de yenisini alalım demeyeceğim açıkçası.

Kızlar bu üründen alan ya da daha önce kullanan var mı aramızda?

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-13-20-09-25-040_trendyol.com.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 15
Hafifse iyi bizim gelininki hem ağır hem yer kaplıyor ac kapa puseti tak cıkar izlerken bile strese giriyordum.

İlk yaz icin bu tarz aldım. Aşırı kolaylık. Sonraki icinde yine hafif birsey almak istiyorum. Deneyimlerinizden faydalanırım artık

Kizlar acil bir sorum var. Asiya gotururken gaza gelip kendi kedimi ben kucakladim ve cok derin cizdi. Boyun kismim sisti ve kan da geldi biraz. Simdi bayaa korkuyorum. Grupta birinin basina gelmisti sanki ve kuduz asisi olmustu diye hatirliyorum ama. Bebegime bir sey olmaz degil mi

Son düzenleme:
Canım geçmiş olsuun, kuduz aşını ol mutlaka gebelikte bir zararı yok diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…