Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tecrubelı annelere bır sorum var.şimdi bebek dogduktan sonra anne sütüyle beraber hipp organıc mamayıda anne sütü kasıgıyla verebılırmıyız?sarılık olmaması ıcın takvıye olarak vermek gereklımı,normaldede mama+süt gıdebılırmıyız yoksa sadece sütmü içmesi lazım.bu konu kafamı cok kurcalıyor

ayyy evet netlik istiyooruuuz anneleeer. Mutlaka mama al yanına diyorlar

Benim ablam 2. Ye hamile şu an ilkinde vermiş bunda da verecekmiş mama hem toparlasın hem de sarılık olmasın diye. Ben de öyle yapabilirim.

Arkadaşlar mrb.yaşadığım bır tecrubeyı aktarmak istedım,kımseyı korkutmak vs degıl Tabıkı nıyetım.Daha dıkkatlı olunması ıcın yazıyorum bazı durumlarda.ben hamılelıgımın basından berı ara ara kanamalar yaşıyorum ve ultrasonda sıkıntı gorunmedıgı ıcın bunun artık kronık bır sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım.gecen gun ısyerınde WC gıttıgımde çamaşırımda daha yoğun bır kanama gordum ve ıdrarımda ufak pıhtılaş seklınde kanama oldu.apar topar doktorumun klınıgıne gıttıgımde rahmımın boydan boya acılmıs oldugunu gördük yaklaşık 1 cm e yakın açılma vardı ve çok acıl bır sekılde rahmım dikildi genel anesteziyle.tamamen yatak ıstırahatı ve hıc hareket etmeden doğuma kadar surecı atlatmam gerektıgını soyledı doktorum.heyet raporu verdı zaten. Rahım ağzı yetmezlıgı denen durum varmıs bende ve açılmayı hıc hıssetmedım.zaten bu tarz hastalarda hıssetmeden açılma oluyormus.doktorunuza muayeneye gıttıgınızde bu durumu degerlendırmesını ısteyın bence.umarım hıcbırınız yaşamazsınız benım yasadıklarımı.herkese sağlıklı bır süreç dılıyorum

Çok geçmiş olsun canım benim. Dikkat et kendine bol bol dinlen. İnşallah kalan hamileliğin boyunca hiçbir sıkıntı yaşamazsın

geçmiş olsun canımm neyse ki çözülen bişeymiş. Allah beterinden saklasın inşallah

kaydettim canım çok sağool
İneğin sütü sadece kendi buzağına faydalıymış. Asla sindiremiyormuşuz. Bizim sindiremediğimizi bebek hiç sindiremez. Ben süt ve süt ürünlerini bırakarak 1 ayda 12 kilo verdim. Göbeğim yokmuş aslında hep şişikmiş. Peynirde de keçi peyniri tüketiyorum. Yine araştırırsın tabi ama ben de bundan alacağım

evettt haklısın ama şu an mide yanmalarıma soğuk süt iyi geliyor

Canım çok geçmiş olsun. Doktorum her gittiğimde rahim ağzımı kontrol eder

2 tane oğlum var biri 16, biri 8 yaşında üçüncü oğluma hamileyim mart annesiyim bende. Her iki oğlum için de ilk 6 ay mama kullanmadım, çalıştığım halde sadece anne sütü ile besledim. Hem doğum kiloları hem de sonrasında kiloları gayet iyiydi hatta fazlaları bile vardı. Bence annenin sütü yeterliyse mamaya hiç gerek yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…