Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay ben kötü örnek mi olurum bilmiyorum da böyle şeylere hiç takilmadim abartilmadigi sürece yedim çoğu şeyi ben galiba çok mu vurdumduymazim ya
yok canım doğrusu o zaten. hamileyiz biz hasta değiliz ki. sadece sağlıksal sorunlar oluşuyorsa gebelikte bebeğe zarar verebilcek durumlar gibi vs.. o zaman dikkat edilmesi gereken durumlar olabilir. yoksa çiğ et balık ve yavuk dışında herşeyi tüketebiliriz çok abartmadan. atıyorum her gün cips yiyip kola içersek hunharca tabi ki zararı dokunur ki bu normalde de zararlı.
benim ilk 2 gebeliğimde tüp bebekti. ilkinde aşırı şekilde dikkat ettim herşeye 2. de çok pişman oldum yemediğim için bazı şeyleri. insan ilk hamileliğinde biraz fazla abartabiliyor

Günaydın hanımlar ikizlerimizin cinsiyetini öğrendik erkekler 130 gr olmuşlar ikisi şuan eşit gidiyor 16 haftalık olduk zaten 2 oğlum vardı 2 daha futbol takımı hazir sanirim
hehe maşallah canım allah sağlıkla nasip etsin büyütmeyi hepsini de.. benim de 3. kız yolda biz de kızlar çetesi kurucaz karar verdik

Güncelleme
Kızlar selam yazmıştım size dün .
2 li testim temiz çıkmıştı 3 lü de risk çıkmıştı. Bugün doktorum sizin kararınız ancak öneririm fetal dna yı içiniz rahat eder hazırlıklı olursunuz dedi . Yani yaptıracağım inşallah hafta içi

Aminnnn

ya evet canım için rahatlarr
iiyiyiim canım sen nasılsıın? Büyüdü mü göbiiş benim ki aldı başını gitti gören hamilesin diyor artık sdfskj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…