Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim tükürük salgısı değil de böyle genzim de hep balgamımsı bişi varmış gibi ama arada var arada yok. Benim toz polen alerjim var ona bağlıyorum
benim de kronik farenjitim var geninizim hep tıkalı dolu ondan mı oldu ki bilemedim,dün akşam kesildi gece de hiç gelmedi sabah uyanınca başladı geri

birileri onay vermiş tamam kullanabilirsiniz ahahah

Merhaba cnm bana perinatolog daha iyi görür gibi geliyor,onlar daha çok inceliyor,sen moralini yüksek tut,olmadı raporunu uzat yat dinlen evde

benim de kronik farenjitim var geninizim hep tıkalı dolu ondan mı oldu ki bilemedim,dün akşam kesildi gece de hiç gelmedi sabah uyanınca başladı geri
Ondandır kendini sıkma, bu günler de geçecek. Kimisi mide bulantısıyla sınanıyor işte kimisi kanamayla, hepimizin vücut tepkileri farklı oluyor. Mesela ben başım ağrıyınca diyorum mide bulantısı mı baş ağrısı mı? Baş ağrısını seçiyorum jdkfj

Ay çok saol haklısın,herkesin bir derdi var,geçecek hepsi,unutup gideceğiz ,bebişler iyi olsun da ,inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız,

Bugün bize tatill wee nin emzikleri ve diş kaşıyıcısı, oyuncak sepeti , biberon fırcası, hurç, kitap, duvara asmak için bez cepli, keçe eşya çantası
Ayyy şu keçe eşya dan alacaktım çok pratik resmen unuttum ya okula geldim halbuki eşim evdeydi onu kadınların arasında yarışa sokabilirdim

Ana kucağı nasıl sallanıyor mu

Benim hemen karşımda bim herşey fazla fazla geliyor bu bime niye bilmiyorum ama ben elimde poşetle utanıp dışarı çıkamadığım için gidemedim tabi,marta kadar tekrar gelir ama bu fiyatlar çok iyiydi
Kirli sepeti de alacaktım ama hemen bitmiş inşallah tekrar gelir . Fırsatları değerlendirmek lazım uyguna geliyor bime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…