Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet evet o hiç gibilerden aldım bende çok rahatlar gerçekten güzel bir konfor sağlıyor emzirirken de sert olmadığı için rahat açılır

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz dualarınız için teşekkürler. 3. Hastanedeyim. malesef kalp atışı alamıyorlar yatışım yapıldı. 4 ten beri bekliyorum müdahele yapılmadı ilaç verilmedi. Evde diğer çocuklar var aklımın bir yanı da orda. Bende pıhtılaşma sorunu var iğne ilaç düzenli kullanıyordum başka da bir sorun yoktu bildiğimiz. Sürpriz geldi bebeğim ansızın gidiyor. Rabbim diğerlerine sizinkilere sağlık versin. İlk çocuğumunda 20 haftalık kalbi durmuştu. Şimdi de 15+4 tüm. Meleklerim bizi bekleyecek cennette.

Yaaa işte bizi böyle tecrübelerinizden yararlandırın
elimizden geldiğince tabi ama bazen senin beğenmediğin bir şey başkasının hoşuna da gidebiliyor o yüzden çok müdahale etmek istemiyorum emzirme atleti almıştım emzirme sütyeni ikisini de kullanamadım çıtçıtını açana kadar strese giriyordum bebeğin ağlamasına amacın resmen bir an önce açıp bebeğin ağzına sokmak oluyor bir de aklıma gelmişken bu süreçte düğmeli yakasını çabuk açabileceğiniz pijama takımları güzel oluyor sürekli göbeğinden kaldırmak zorunda kalmıyorsun düğmeyi açıp aralayıp çıkarıyorsun üşütmeyi de engellemiş oluyorsun indirimde gördükçe alın çok rahat oluyor

Çok geçmiş olsun Allah a bırakmaktan başka çaremiz kalmıyor bi bildiği vardır diyebiliyorum sadece.. üzmeyin kendinizi evdekilere sarılın kendi sağlığınızı ve onları düşünün çok geçmiş olsun dualarım seninle

Canım çok geçmiş olsun sabırlar diliyorum Allah geride kalan çocuklarına size sağlık huzur uzun ömürler nasip etsin inşallah

Cok uzgunum rabbim yardimcin olsn ne denir bilemiyorum

Çok üzüldüm canım,yiyecek ekmeği içecek suyu yokmuş,benim de 2 defa başıma geldi çok iyi anlıyorum seni,çok şükür sağlıklı çocukların var Allah onlara sağlık versin,inşallah çabuk olur doğum,toparlanıp eve gidersin,Allah yardımcın olsun

Monoville kullanıyorum ben, doktorunuza danışın bakalım önerecek mı ben bir eczacı tavsiyesiyle almıştım

Canım benim çok üzüldüm ilk gebeliğimden ben de bebeğimi kaybetmiştim farklı sebepten aynı haftalarda , sürecim inşallah hızlı ilerler. Evde seni bekleyen evlatların var onlara sarıl tevekkül etmekten başka yapılacak yok çok üzgünüm.

Yo ikisinde de olmadı çok şükür gayet saglikliydilar

Evet evet o hiç gibilerden aldım bende çok rahatlar gerçekten güzel bir konfor sağlıyor emzirirken de sert olmadığı için rahat açılır
Kızlar link atabilir misiniz tam olarak hangileri ya

Kızlar bu nasıl sizce? Deneyimli anneler? Geçen gün anasayfada da sordum da en çok bu tercih edilmiş

Eklentiler

• IMG_0970.png
    139,1 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…