Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok geçmiş olsun ya tatilde bir de bununla uğraşman kötü olmuş çok geçmiş olsun tekrar

Canım çok geçmiş olsun ya tatilde bir de bununla uğraşman kötü olmuş çok geçmiş olsun tekrar
Teşekkür ederim canım. Zaten cuma yola çıktık, kızım ishal oldu. 4 gündür onunla uğraştım. Bugün tam iyiyiz artık dedim, bir de bu çıktı. Tatilden hiçbir şey anlamadan günler geçiyor

Teşekkür ederim canım. Zaten cuma yola çıktık, kızım ishal oldu. 4 gündür onunla uğraştım. Bugün tam iyiyiz artık dedim, bir de bu çıktı. Tatilden hiçbir şey anlamadan günler geçiyor
Ay ishal salgını var eşim de bir hafta önce öyleydi bir de yoruyor insanı ya. Umarım bundan sonraki günleriniz güzel geçer canım

Kızlar migren atakları ile nasıl baş ediyorsunuz? Arada bir geliyorlar bana çıldırır gibi oluyorum ve bunu bir kutu parol alsam bile iyileştiremez
Benimde gerilim tipi baş agrim tuttu dün. Uzun zamandir yasamiyordum hamilelikte ara sira gosteriyor kendini. Ilacta icemiyoruz allah yardimcimz olsn

Gecmis olsun canim idrar tolu enfeksiyonu da bulanti yapiyor dun benim asiri midem bulaniyordu doktoruma yazdimdedim cok yaniyor wc de su da icemiyorum bu aralar sase yazdi bir tane
Ya benim de gebeliğin başında enfekdiyon olmuştu o saşeden ben de kullandım ama bu sefer enfeksiyon değil, baya kristaller var diyor idrarda
Canım enfeksiyon da geçirdim onun gibi değil malesef çok daha şiddetli be böbreklerime vuruyor baya ağrısı Bol su içiyorum Onjn biraz faydası oluyor bende de, endişelenmemeye çalışıyorum çok şükür bebek iyi ya dayanır atlatırız bunları da inşallah

Benimde gerilim tipi baş agrim tuttu dün. Uzun zamandir yasamiyordum hamilelikte ara sira gosteriyor kendini. Ilacta icemiyoruz allah yardimcimz olsn
Evet gerçekten zor
Ilıktan biraz daha soğuk su ile duş alınca hafifledi gibi ama yine de gözümün arkasında hala hissediyorum zonkladığını

Ben hic baktirmadim yaa son zamanlarda ilk baktirdim dojtor kum dokuyorsun sanirim demisti

Aaa öyle mi? Ben de diyorum doktorum neden bu kadar rahat. Her gittiğimde söylüyorum. Anladığım kadarıyla 1. Trimestrede çok ilaç verip tedaviye başlamak istemedi belki de. Kültüre bakıp birşeyler önerecek heralde. Her seferinde bol su iç deyip bırakıyor . Sıvı dışında birşeyler önerirse paylaşırım

Tekrar geçmiş olsun, önemli olan bebek iyi .

Ben de sabah biraz hisseder gibi oldum, ayağımı kaldırıp yattım ve 1 saat o şekilde uyumuşum, şimdilik geçti gibi
Canım, bence yaptırdığın iyi olmuş. O an o karara varmışsın, bence şimdi yaptırsa mıydım diye içini kemirmekten daha iyi. Bir de doktorlar da uygun görmüş. Hem sokak kedisi, daha büyük risk. Geçmiş olsun

misophonia_ çok geçmiş olsun canım yaptırman iyi olmuş diğer türlü düşünüp duracaktın beni de tırmaladı bacağımı ama böyle beyaz çizikler oldu kanatmadı diye doktora gitmedim durduk yere masanın altından varlığından bile haberim yoktu elbise oynayınca oyun sandı sanırım bacağıma atıldı o bile aklıma takıldı gitsemiydim diye iyi yapmışsın gitmekle

Evet gerçekten zor
Ilıktan biraz daha soğuk su ile duş alınca hafifledi gibi ama yine de gözümün arkasında hala hissediyorum zonkladığını
Geçmiş olsun canım migren taşı kullanıyor musun? O biraz uyusturuyor bende o uyustuğu an uyumaya çalışıyorum. Aktarlarda satılıyor. Benimde migrenim var bana çok iyi geliyor tavsiye ederim.

Günaydın kızlar, 2 gündür boğaz ağrısı baş ağrısı burun tıkanıklığı başladı Ateşim çıkmaz umarım çok gerginim ateşim çıkacak diye yaa
Bugün kontrolü olanların güzel haberlerini bekliyoruz
Sagol canım benim. Daha önce hiç duymadım, nasıl kullanılıyor ki bu
Bende de migren var ve ben de kullanıyorum bunu,mentollü birşey migren ağrın nerede yoğunsa oraya sürüyorsun baya rahatlatıyor ve burnumu da açıyor bir miktar Ben eczaneden aldım hep, kasa önü ürün gibi satılıyor genelde

Cok teşekkür ederim bugün bende alıp deneyeyim bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…