Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

vallah dediğin çook doğru çeyiz gibi bişey :) başlangıç olarak ateş ölçer vs almayı planlıyorum o bile 1500 tl ben şok hahaha

kaçıncı haftadasın canım bugün uygulama da normal olduğunu okumuştum arada hepimize de oluyor. Ama sıklığı ne ve şiddetli mi?
12+1 im bugün kuzum. Daha önce olmamıştı. 2 haftadır raporluydum sürekli yatıyordum bugün evden çalışmaya başladım. 2 saat full oturarak çalıştım ondan mu oldu acaba diye düşünüyorum.

12+1 im bugün kuzum. Daha önce olmamıştı. 2 haftadır raporluydum sürekli yatıyordum bugün evden çalışmaya başladım. 2 saat full oturarak çalıştım ondan mu oldu acaba diye düşünüyorum.
evet rutinler bi anda değişince vücut farklı tepki verebilir sonuçta 2 hafta yattın. bir de bebiş büyüyor kendine yer açıyor ondan da olabilir. Ama doktoruna ulaşabiliyorsan sor bakalım

evet rutinler bi anda değişince vücut farklı tepki verebilir sonuçta 2 hafta yattın. bir de bebiş büyüyor kendine yer açıyor ondan da olabilir. Ama doktoruna ulaşabiliyorsan sor bakalım
Tamam canım whatsappdan yazdım biraz geç dönüyor ama sen hepimize oluyor deyince içim rahatladı biraz. Çok teşekkürler

Evet ucuza hiç bişey kalmadı. O yüzden cinsiyetle alakalı olmayan şeyleri erkenden almak mantıklı geliyor bana
şu mustelanın setini falan almak istiyorum sonuçta tarihi geçmez herhalde:)
Tamam canım whatsappdan yazdım biraz geç dönüyor ama sen hepimize oluyor deyince içim rahatladı biraz. Çok teşekkürler
yani bana da arada oluyor ama sık sık ve çok dayanılmayacak gibi değil senin ki de öyle mi

şu mustelanın setini falan almak istiyorum sonuçta tarihi geçmez herhalde:)

yani bana da arada oluyor ama sık sık ve çok dayanılmayacak gibi değil senin ki de öyle mi
Bana bugün ilk kez oldu böyle yarım saatte bir bıçak saplanır gibi. Dayanılmayacak gibi değil ama panikledim ilk kez yaşayınca

Benim de yaniyor ara sira canim az su icince hemen basliyor su da icmek hic icimden gelmiyor canim istemiyor yani
Su içmeden de geçmiyor çalıştığım yerde çok kadın var ortak kullanım alanından geçiyor muhtemelen ama yani sıkıldım hep enfeksiyon eskiden antibiyotik kullanırdım. Şimdi doktorum bekleyelim bi daha kültür ver dedi yarın vercem. Bebeğe birşey olmasın da hep huzursuz oluyorum korkuyorum yani

Bana bugün ilk kez oldu böyle yarım saatte bir bıçak saplanır gibi. Dayanılmayacak gibi değil ama panikledim ilk kez yaşayınca
doktorun yazınca haber ver
Kasım indirimlerinde düşer mi acaba bekliyorum ben kasımı bebek arabasını da o zaman alıcam oda takımını da yeni yıl girmeden
mantıklı evett :) ben ilk etapta oda yapmayı planlamıyorum. Zaten belli süre yanımda yatıcak sonra yavaş yavaş yaparız dedim :)

Kızlar kanamam olmadan önce çok fazla vajinal akıntım vardı . Ne zaman progestana başladım ve iğnesine vajinal akıntım şeffaf olan yok oldu başına gelen var mı acaba

Bu arada şu yatma olayını yazmıştım sağa sola belki hatırlayanlar vardır. Doktora sordum o ilerleyen haftalarda olan bir şey bebeğin kan akışı için sol tarafa yatılması öneriliyormuş ama bu haftalarda istediğimiz gibi yatabilirmişiz

Günaydın kızlar ay haftasonum çok kötü geçti pek giremedim buralara da bulantılı kusmalı 14 e giriyoruz hala bende durumlar aynı ilk kızımda bu kadar sürmemişti umarım bir an önce biter hızlı bir kilo alımı olmuştu benle 60 ile başlayıp 63 olmuştum bulantılardan sonra 61 e düşmüşüm tek tesellim şuanlık bu onun dışında kızıma haftasonu cinsiyet balonu alıp süpriz yaptık çocuk erkek çıkacak diye gerim gerim gerildi pembe çıkınca rahatladı isim bile koydu Parla olacak sanırım değişmezse 6 ay boyunca parka çıkıp sevincine herkese anlatmış benim kız kardeşim olacak adı Parla diye çocuğun duaları kabul oldu resmen havalarda uçuyor

Bana ikili test yaptırdığım yer hemen detaylı için de gün verdi canım. Özellerde ücretli

Doktorunla konuşabildin mi bu arada? Akıntı için
Canım dün yazmıştım doktoruma. Dün dönüş oldu bugün için görmek istedi beni. Diğer bebeğimin sıvı olarak atılımını yaşamışım ara ara olabilirmiş. Olduğu zaman gel için rahat etsin ama önemli bir şey değil dedi. Tekrar baktı bence kız dedi 13+1 günlüğüz şuan. Ense kalınlığına burun kemiğine baktı her şey normal. Bebiş bu defa uyuyordu

evet canım 6 aydan sonra diyolarr :) çünkü ben ilk yatağa geçtiğimde sırt üstü telefona bakıyorum biraz sonra sağ sol uyuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…