Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben de çarşamba gitmiştim devlete, görebilceğimiz pozisyonda değil dedi. Haftaya özele gidicem inşallah gösterir :) 14+2 olcam daha net olur sanırım

Ayy gözünüz aydınnn canımm
Sağol canım hadi darısı başına merakla bekliyorum öğrenmeni
Hayırlı olsunsaglıkla gelsın mınnos prensesin
Sağol canım hadi darısı başına merakla bekliyorum öğrenmeni
Hayirli olsun canim senin ikinci cocugundu sanirim ilki erkek miydi ?
Sağol canım benim yok ilki de kız inşallah sağlıcakla doğurabilirsem defteri kız annesi olarak kapatıyorum Bu yolda ilerleyen arkadaşlara başarılar diliyorum… Herkesin gönlüne göre olsun inşallah

Ne guzel canim Allah bagislasin size ikisini de

Selam kızlar bugün tam 14 hafta olduk 3 gündür hastanede yatıyorum aşırı kusma ve ishalim vardı beslenemiyordum su bile içemediğim için serum takıldı sürekli şimdi daha iyiyim bulantım devam ediyor sadece normalde ilk 3 ay bulantı olurmuş bende 3 ay hiç olmadı 12. Haftadan sonra başladı garip bi şekilde bu arada cinsiyetide öğrendim 1 erkek de benden gelsin hepimiz sağlıkla alalım inşallah yarında genoksa yaptırdığım gen testi sonucum çıkıcakmış inşallah temiz gelir çünkü ikili testim biraz riskli çıkmıştı beklemekten stresten mahvoldum banada dua edin olur mu

Allahın izniyle bişey çıkmaz inşallah Geçmişler olsunn, çıktın mı hastaneden?

Kızlar vajina girişim kaşınıyor. İdrarda yanma,koku vs yok. Yeni idrar testi vermiştim temizdi. Acaba fitil yapar mı?
Fitil yapar. Uzun süre kullanım vajinanın florasını bozuyormuş o yüzden son gittiğim doktorum 2 hafta vajinal, 2 hafta oral almamı istedi. Ama ben tedaviden dolayı 15 haftadır her gün almak zorunda olduğum için eldiven kullanıyorum şu ana kadar bir problem yaşamadım normalde çok çok hassasım bu konularda.

Gecmis olsun canim bu yil erkek yili sanirim

ben de 2 aya yakındır hep vajinal kullanıyorum. Ellerimi iyice yıkayıp atıyorum. Bir sorun yaşamadım çok şükür

Ben hep eldivenle kullanarak attım bu zamana kadar. Kanama alanım var düzenli kullanıyorum. İlk her gün alıyordum şimdi 2 günde 1 e döndürdü doktorum. İnşallah çok daha uzun sürmez bu kullanım

Çok geçmiş olsun canım İnşallah herşey güzel olacak. Sonuçlarım da güzel çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…