Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım, sürekli oturmak beni de yoruyor ama gaza gelip bir yürüyorum yorulduğumu fark etmiyorum bile. Sonra bel ağrısı başlıyor, yorulduğumu oradan anlıyorum .

Evde neden yoruluyorsun?

Yok herhangi bir şey sormadı ve nipt düşünmüyorum o yüzden ikilinin yapılması önemli benim için :/
Kan da verdim şimdi, 10/15 güne belli olur sonuç dedi doktor bakalım. Ultrason sonucuna göre NT 1.6 çıktı, doktor bunun gayet iyi olduğunu söyledi içime sular serpti
Bugün kontrolü olan arkadaşlar da hayırlı haberlerle döner umarım

Canım, sürekli oturmak beni de yoruyor ama gaza gelip bir yürüyorum yorulduğumu fark etmiyorum bile. Sonra bel ağrısı başlıyor, yorulduğumu oradan anlıyorum .

Evde neden yoruluyorsun?
3 yaşında bir kızım var benim. İş çıkışı ev işi, kızımla ilgilenmek... Hiç bir şeye yetemiyorum. Doğumdan sonra ne yapacağım hiçbir fikrin yok...

Canım öncelikle hayırlı olsun. Sağlıkla gelsinler inşallah. Burada yaptıran var mı bilmiyorum ama 2024 ikiz gebelik diye bir grup var. İkiz Anneleri toplanmış. Oraya da sor mutlaka daha iyi bilirler
Ay teşekkür ederim canım benim bütün çocuklarımız sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah

3 yaşında bir kızım var benim. İş çıkışı ev işi, kızımla ilgilenmek... Hiç bir şeye yetemiyorum. Doğumdan sonra ne yapacağım hiçbir fikrin yok...
zor be canim cok zor valla.. o kadar güzel demissin ki; iste dinleniyorum evde olmak daha cok yoruyor diye. bence de öyle.. evde calismak bin kat daha zor. Allah yardimcimiz olsun hepimizin. gercekten hic kolay degil hersey annelere bakiyor

Doğuma kadar İnşallah kızın biraz daha büyüyecek eşin, kardeşin, anneler yardım etmezse zor olur. Bir de çalışmaya alıştıysan evde oturamıyorsun. Allah yardım eder

Belirti yoktu canım hepsi bambaşka çıktı yüzük testi erkek makas bıçak testi kız bulantı erkek Çin takvimi kız falan karışıktı
Cin takvimini nasil hesapladin canim ben mesela 34yasindayim son adet tarihim 14 haziran son adet tarihine gore erkek cikiyor ama hamile kalma tarihi yani daniyorum 26 haziran onda da kiz cikiyor

Ayni ben az once yasadim daha bir yerde top gibi birsey oldu yaa

zor be canim cok zor valla.. o kadar güzel demissin ki; iste dinleniyorum evde olmak daha cok yoruyor diye. bence de öyle.. evde calismak bin kat daha zor. Allah yardimcimiz olsun hepimizin. gercekten hic kolay degil hersey annelere bakiyor
Bir yandan da yakınlar da yükleniyor. Evden çalışınca sanki hiç çalışılmıyor sanıyorlar. Ayy kaynanam ile yaşıyorum, doktor rahim kasıntısı gördüğü için yat dedi. Eşimin de tam bu döneme yurtdışı seyahatı denk geldi. 4 gözle bekledi ya ne zaman tedavim biter diye. Sabah da süpürgeyi getirmiş, buraları süpürürsün, tamam mı diyor

Kızım doğduğunda ilk 2 yıl evdeydim. Biraz daha yetişebiliyordum bir şeylere. Bir düzenimiz vardı en azından. Şimdi hamilelikle beraber günü kurtarsak yeter diyorum. Geç yatıp ev işi yapsam uykusuzluk mahvediyor. Uyusam evin hali içler acısı. Allahtan eşimde geç geldiği için misafirimiz pek olmuyor. Yetişemiyorum, yetemiyorum. Amin canım, Allah yardımcımız olsun.

Bizim oturduğumuz apt da asansör yok, 3.katta oturuyoruz. Eşimin halı sahada parmağı çıktı. 15 kilo kızım eve çıkarken kucak istiyor. Eşime dedim ki, benim hamileliğim senin parmağından daha önemsiz tabi, tabi ki ben kucaklayacağım çocuğu. Yetiştiği aile o kadar önemli ki. Eşim de ailesi gibi, atıyorum, annem 3 doğum yapmış, babannem 5, kalkmış bir de ev işi tutmuş diyebilecek tipte. Ama bir akrabaları var, aynı gebelik haftasında olduğum gelinlerinin mide bulantısı var diye aile seferber olmuş diğer küçük çocukla ilgileniyorlar. Beni de lohusalığımda yapayalnız bıraktılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…