Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hic bilmiyorum canim ben öyle bisey hissetmiyorum hic
ben de simdiye kadar hareket anlaminda ssdece 2 kere hissettim sanirim icimde bisey kaydigini. bi daha da yok yani hissetmiyorum, devami niye gelmediyse

Ben sabahları özellikle yanma ve ağrı ile kalkınca laktossuz sut içiyorum o an rahatlatıyor ama gün icinde değişik bir hal aliyo maalesef meyve yiyince özellikle daha cok yandığını fark ettim
Evet ben de dün armut şeftali ve incir yedim aşırı yandı midem, hangisinin yaptığını anlayamadım tüm meyveler sebep oluyor mu acaba

Benim de ultrasonla baktı nipt yaptıracaksan ikiliye gerek yok dedi istemedi yoksa isteyecekti sen nipt yaptırdın mı canım? Yaptırmadıysan ister bence bi sor
Bu arada 12+5 den merhaba teyzeler
Maşallah gözünüz aydın

Benim de ultrasonla baktı nipt yaptıracaksan ikiliye gerek yok dedi istemedi yoksa isteyecekti sen nipt yaptırdın mı canım? Yaptırmadıysan ister bence bi sor

Maşallah gözünüz aydın
Yok herhangi bir şey sormadı ve nipt düşünmüyorum o yüzden ikilinin yapılması önemli benim için :/

Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun

Ayy bugün dahiliye ye gittim, dün yazmıştım dalak veya böbreklerimden şüpheleniyorum diye. Neyse çok uzun sürüyor muayeneleri ve 1 saat oturmaktan yoruldum. Bir daha söylüyorum çalışan kızlarımızın heykeli dikilir . Nasıl dayanıyorsunuz, nasıl ve geldiğimden beri belim ağrıyor, biraz fazla hareket edeyim belim ağrıyor. Yatağa bağlandım sanki. Şuan ayaklarımı kaldırdım belimin ağrısının geçmesini bekliyorum. Belim eskiden çok ağrımazdı, bu sefer geçmek bilmiyor. Sizin de oluyor mu bel ağrısından şikayetleriniz? Ayakta 15 dk dan fazla duramıyorum

Bende ilk baştan beri karnımın sol alt tarafında rahmin olduğu yerde kabarıklık var. Açıp açıp bakıyorum büyüdü mü diye

Yok herhangi bir şey sormadı ve nipt düşünmüyorum o yüzden ikilinin yapılması önemli benim için :/
Evet sen kesin sor canım ya bi karışıklık oldu belli ki
Çok geçmiş olsun canım ne dedi peki bi sıkıntı yoktur inşallah, ağrın ne durumda?

hic bilmiyorum canim ben öyle bisey hissetmiyorum hic
ben de simdiye kadar hareket anlaminda ssdece 2 kere hissettim sanirim icimde bisey kaydigini. bi daha da yok yani hissetmiyorum, devami niye gelmediyse
yer değiştiriyor sürekli ama ben hissetmiyorumm sadece sertliği hissediyorum :)
Bu bende de bir haftadır var bi sertlik top gibi bebek bence
hep yer değiştiriyor di mii şimdi aşağı tarafa indi sertlikk :)
evet o top gibi sertlik rahim :-3
bazen yukarı doğru çıkıyorr :)
Bende ilk baştan beri karnımın sol alt tarafında rahmin olduğu yerde kabarıklık var. Açıp açıp bakıyorum büyüdü mü diye
yer değiştiriyor muuuu :) benim sertlik tek nokta da durmuyor :)

benim arada işten eve gidince ayakta çok kalınca belimden kalçama vuran ağrı oluyoor

Evet sen kesin sor canım ya bi karışıklık oldu belli ki

Çok geçmiş olsun canım ne dedi peki bi sıkıntı yoktur inşallah, ağrın ne durumda?
Sağ ol kuzu safra kesesinden şüphelendi, ultrason istedi. Ama öncelikli olarak çok ilaç alıyormuşsun, mide zorlanıyor dedi. Diyet yazdı, yağlı, kızartılmış, çiğ sebze, acı ve baharatlı yemekleri yasakladı. Dün YouTube den izlemiştim, diyeti. Sabah ve öğlen o diyete göre yedim ve hiç ağrım olmadı . Bir de ben aşırı fazla meyve tüketiyorum, hatta üniversitede ev arkadaşlarım “yeter artık içinden meyve ağacı çıkacak” derlerdi . İlaç yazdı ama dr uma sormadan da almayacağım. Yarın doktor randevum var bel ağrım stabil, geçmiyor.

Şu an o kadar çok belim ağrıyor ki mesela. Pantolonumun düğmesi açık ama yine de rahatsız ediyor karnımı. Arada su, çay almaya kalkıp yürüyorum ama konforlu bir hamilelik geçirdiğim söylenemez. Evde daha çok yorulduğum için işte olmak beni mutlu ediyor tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…