Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ağırlamadım valla eve gelip uyuduğum için

Yaa daha ne olsun acaba harika bence bu halinle neler yapmışsın bence direkt kendileri yapıp getirmeli hatta benim misafir ağırlama mottom bu hamileyken gerçi bundan daha kimsenin haberi yok misafir gelmek isteyen henüz olmadığı için öğrenecekler

Oğluşum geliyor oğluşummm
Bence çin takvımı gercekşubat grubu çoğu kız mart grubu çoğu erkek,ben ınandım bu çin takvımıne gözün aydın kuzucummm welcome to kaynanalık hahahaşaka biyana saglıklaa kucagımıza almayı nasıp etsın Rabbım ınsallahçook mutlu olalım oğluslarımızla

nerden buldun o enerjiyi xD
ben "ağırladım" birinde karpuz kavun kestim sadece birinde hiçbi şey vermedim lol

ben "ağırladım" birinde karpuz kavun kestim sadece birinde hiçbi şey vermedim lol
Bacım ben çalışmıyorum akşama kadar evdeyim o yüzden yapabildim yoksa bende kavunla yollardım herhalde

O kadar iyi olurduki keşke yemekle gelseler ama bizim bu mahcup olmayalım düşünceleri heryerim ağrıyor

Birşey sormak istiyorum 2li tarama testi çok şükür temiz çıktı . Şimdi doktorum 4lü test yapalım diyor . Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ? Yaptıracak olan var mı aranızda

Benim üçüncü günü kesildi kanama canım bende yatıp dinlendim iğneyi de 10 günlük yazmıştı ben doktor kontrolünde 6.günde bıraktım çünkü iğneye karşı fobim vardı anca o kadar vurulabildim çok şükür kanama alanı için iyi konuştu kontrolde bırak tamam dedi ama fitile devam dedi canım normal hayata döndüm çalışmaya devam ediyorum çok şükür iyiyim bebişte iyi diye umuyorum canım sende sıkma canını iyi düşün hep

Maşallahh sanaaa yaa, işten anneme geldim yedim içtim dana gibi yatıyorum
Birşey sormak istiyorum 2li tarama testi çok şükür temiz çıktı . Şimdi doktorum 4lü test yapalım diyor . Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ? Yaptıracak olan var mı aranızda
Ben 2 li temiz çıkarsa diğerlerini düşünmüyorum canım. Ayrıntılı ultrason ancak

Bana doktor ıhlamur çayı içebilirsin dedi içine elma ve limon da atıyorum bayağı faydasını gördüm

Ben 1 yıllık evliyim. Henüz kimseyi çağırmadım. Yaz tatilinde çağıracaktım aileleri ama hamile kaldım. Uğraşamam nazlanıyorum hepsine.
Bence menün süper

Maşallahh sanaaa yaa, işten anneme geldim yedim içtim dana gibi yatıyorum

Ben 2 li temiz çıkarsa diğerlerini düşünmüyorum canım. Ayrıntılı ultrason ancak
Bende öyle düşünüyorum emin olamadım çok şükür benim temiz çıktı . İnşallah bekleyen herkes güzel haberler alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…