Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu konuda bir fikriniz varmı Yarın sağlık ocağındaki hekime sorucam zaten de Akşamlrı olması sadece gaz mı dedirtiyor

Ay bende yaa buzlu soğuk kola ve doritos cips istiyorum züber cips kesmedi beni bir kere de bir pakete yakın yedim doritos çok güzeldi
Canim ben de zuberinkini almistim cips yemistim doritos tattim ancak midemi yakti baharatli diye kolayi da arastirsim kagan kocatepe abartilmadigi surece icilebilir demis

Kızlar şu an 9+2 hamileyim pazartesi günü avuç içi kadar pıhtılı kanamam oldu şükür bebeğim iyi ama kanama alanı varmış bu şekilde olan var mı

Ya normalde hic canim cekmez kola ama cok tuhaf bi doktor kagan kocatepe abartilmadigi surece icebilirsiniz demis ama bilemedim
canım ben 2. gebeliğimde içtim, hiç bi sıkıntı yaşamadım. öyle her gün dünyanın kolasını cipsini yiyip içmiyorsak hiç birşey olmaz. canın çekmiş aç bi kutu kola buz gibi iç canım o kadarından bi zarar gelmez.
zira şuan bunda da canım ne çekiyorsa yiyip içiyorum çok abartmadan. ilk gebeliğimde ödüm kopuyordu ne kahve ne çay sürmedim ağzıma, onu geçtim peynir bile yemedim onu da bi yerde okumuştum saçma sapan güya yumuşak peynirler zararlıymış falan tarzı bişeydi. kaşardan başka bi peynir yememiştim peynir delisi ben. şuan aşırı pişmanım

midem çok yanıyo napsam geçmiyo doktor buna ilaç veriyo mu acaba gebelikte çok rahatsızım yemek de yiyemiyom bu yüzden çok pis midem dönüyo

Kızlar şu an 9+2 hamileyim pazartesi günü avuç içi kadar pıhtılı kanamam oldu şükür bebeğim iyi ama kanama alanı varmış bu şekilde olan var mı
Canim benim de hamileligimi ogrwndigimden beri kucuk bir kanama alanim vardi sonra8+0da az kanamam oldu sonra kahverengi lekelenmem oldu ondan sonra gecti suan 9+3 olduk cok sukur.doktor progestan falan verdim

Canim ben de zuberinkini almistim cips yemistim doritos tattim ancak midemi yakti baharatli diye kolayi da arastirsim kagan kocatepe abartilmadigi surece icilebilir demis
Sağol canım doyduğum bir gün deneyeyim zaten hala bir şey yiyemiyorum 12. Haftaya girdik hala bulantı tiksinti her şey var açım resmen

yok kullanmıyorum alakası var mıdır ?
Kemik ağrılarına çok iyi gelir ama seninkini anlayamadım tam acaba aynı şey mi yine de bir doktoruna danış canım benim ilk gebeliğimde kemiklerim ağrıyordu bir den bacağa vuruyordu bacağımı kımıldatamıyordum , bazen koluma vuruyordu vurduğu şekilde kalıyordum kıpırdatamıyordum kıpırdattıgım an acısı artıyordu ağlıyordum resmen dayanılmaz bir acısı vardı gün içinde ara ara oluyordu magnezyum verdi ağrı dayanılmaz oluyordu parol içebilirsin demişti doktorum sonra daha iyi oldum

Teşekkürler en azından magnezyum içeren besinlere yöneliyim doktor görene kadar . Ama hep aynı noktadan oluyor bildiğin sanki kaburgam yer değiştiriyor ama sağ taraf sadece

MAgnezyumu hamilelere kas kemik agrilari icin veriolar oyle biliorum belki sizede faydasi olur doktora soylerseniz
Teşekkürler söyleyeceğim bu ağrıyı çekerken tam böyle zirve yaptığı noktada ayağıma bir baktım çorabım avuç içi kadar kan O kdar korktum ki Meğersem ayağımda bir kesik olmuş ya tırnağım battı yani bilmiyorum Kan sulandırıcı kullandığım içinde abartılı bir kan gelmiş kesipe göre O an tabi onu düşünemedim Bir güzel ağladım Çok da korktum Aklınızda bulunsun kan sulandırıcı kullanan varsa böyle bir etkisi oluyormuş

Kızlar uykularınız nasıl? Ben bu ara aşırı kötüyüm uyuyorum ama uyumuyormuşum gibi sürekli bi uyanıklık hali var bi sağa bi sola dönüp duruyorum belki 5 kere uyanıp saate bakıyorum bu arada gün içinde aşırı halsizlik var ama uyku yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…