Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim şu ana kadar 2 haftada ya da 3 haftada 1 kontrollerim vardı 4 hafta bana çok uzun geldi
hele beni ilk 1 bucuk ay sonra çağırmıştı sdhfssfj dayanamadım tabii 20 gün sonra devlete gittim :)
45 saat çalışan ben sdfsff allahtan sürekli konuşmam gerek ve ayakta durmam gereken bi işim yok rahatım
Benim herşeyim geçti canım şu an prenses döneme girmiş bulunuyorum çok şükür .
ayyy darıısııı başımızaaa hepimizin ammiiiinnnnn
onun totişkosunu yeriiiizz

Evet doğru ama ihtimal bende daha yüksek çıkmış o yüzden çok şaşırdım
Doktorum bana böyle bir kağıt bile vermedi. Her şey normal, yaştan dolayı risk var dedi. Mecburen söylüyorum yaptır diye değil ama uyarmak zorundayız, fetal Dna öneririm dedi. Gerek yok dedim hiç takmadım bile. Yaştan dolayı riskli çıkacağını biliyordum. Zaten bir şey olda aldırmayı da düşünmüyorum.

Bence doktorlarin cogu fetal dna yapan kisilerle anlasmali . Hemen ona yonlendiriyorlar. Tamam guvenli sonuc veren bir test ama baya maliyetli yani

BUSSU_ canım sana istersen benim sonuçlarımın resmini atayım. dün ayrıntılı ultrasonda baktı doktorum ama kan vermeye gerek duymadım herşey yolunda çıkınca. sonra kağıda baktım yine de bi risk hesaplamış sistemleri trisomie bilmem kaç 1:99 yazıyor. yaşım 35 normal buluyorum bu riski. doktorum hiç panik de yapmadı yani. ve 20. haftada bir kaybım var buna rağmen

bence doktorun seni biraz gereksiz yere panik yaptırmış. çıkan sonuç aşırı yüksek de değil yani, yaşın kaç bilmiyorum ama sakin kalmanı öneririm korkma bebeğin iyi bence

kızlar bişey sorcam size, bu aralar baya bi arkadaşım doktora gitti. 13. haftada bebeğinizin popo baş uzunluğu ne kadar çıktı? ben unuttum doktoruma sormayı da ultrason kağıdında 9cm yazıyor. biraz büyük geldi bana sanki. ya da o başka bişey miydi o yüzden merak ettim

Gunaydin kizlar, ise gelip giderken her gun 2 vasita degistiriyorum ve sabah aksam olmak uzere 2 kilometre yol yuruyorum ustune. Gecen haftaya kadar problem olmuyordu fakat kuyruk sokumumda bir agri basladi iki gecedir canima okuyor resmen

Benim ne zaman gececek bu halsizligim yaa bir de basim catliyor klimadan usuttum sanirim marketlerdeki klimalari nasil aciyorlar oyle yaaa yaniyor millwt

ben uygulamaya baktım da orada 6,7 cm yazıyor

Gunaydin kizlar, ise gelip giderken her gun 2 vasita degistiriyorum ve sabah aksam olmak uzere 2 kilometre yol yuruyorum ustune. Gecen haftaya kadar problem olmuyordu fakat kuyruk sokumumda bir agri basladi iki gecedir canima okuyor resmen
Eşine masaj yaptırt canımm rahatlatır bence, benim de akşamları kalçamın hep tek tarafı ağrıyor

Canım ben 12+3'te gittiğimde 7 cm gibi bir şey çıkmıştı baş popo uzunluğu, 13. Haftada 9 cm normal bence, gelişimi ileride olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…