Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydınnn birazdan sağlık ocağına gebe izlem kaydı açtırmaya gidicem. Siz yaptırdınız mı? Zorunlu bir şey mi bu?
Ben açtırdım kayıt başka bir şey yapmadılar tahlillerim yapıldığı için ama 20.haftadan sonra yakın takipte olacağız dediler ben gitmeyi düşünmüyorum zaten doktorumla sürekli irtibat halindeyiz ve çalışıyorum sürekli oraya gidemem şahsen

Rüyamda fetal dna yaptırmışım sonuçlar gelmişti. Her şey yolundaydı ve cinsiyet erkekti :)
Ya rüyanın devamını hatırladım ama hayal meyal bir şeydi :) biri erkek yazısının üstünü çizip yanına el yazısıyla kız yazmıştı :) Hiç bir rüyamda net şekilde erkek veya kız göremedim. Hepsinde ikisini de gördüm

Bende gittim kan ve idrar tahlili verdim yeniden. 20 haftada tekrar gel aramamı bekleme dedi

Yaaa ben hiç vurulmadım hatırlamıyorum 20. Haftada çağırdı beni de

Canım ben 11+3 te gideceğim ikili tarama için. O da cuma günü oluyor

Selam kışlar bugün doktor kontrolümüz vardı doktor kız gibi görünüyor ama haftaya da gel bakalım dedi ama bence gibisi yok bacak arasından baktığında hiçbir çıkıntı görmedim ben bile araştırdığım ultrason fotolarından anladım Allah kızımın dualarını kabul etti sağlıcakla gelsin diyorum

Eklentiler

• IMG_8475.jpeg
    105,8 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar bu arada birşey sormak istiyorum size biz evlenmeden sma testi yapılmadı sanıyorum son birkaç yıldır zorunluymuş. Altı ayda falan çıkar diyorlar sonuca doktoruma danıştım özelde 4.500 gibi bir fiyat verdi daha erken sonuç alabilmek için. Siz yaptırmayı düşünüyor musunuz veya yaptırdınız mı çok kafam karıştı Allah korusun bir de o risk çıkarsa önceden önlem alınabiliyor mu acaba biliyor musunuz. 16. Haftada gittiğimizde konuşacağım bunları detaylı ama size bir danışmak istedim

Masallah kac haftalik suan

BIz 1 yildir evliyiz. Esim saglk ocagina rapor icin giderken sma testinide istiyorum diye soyle dedim. Zaten zorunluymus sanirim ama sonuc icin aramadilar haberimiz olmadi zaten testten 1 ay sonrada nikah kiydik. Sanirim olumsuz bir sonuc ciksa arayip haber veriolarmis die duymustum

Hamile iseniz sma testi 1 hafta 10 günde sağlık ocağında ücretsiz çıkıyor geç çıkanlar yeni evlenme için başvuru yapanlar yada hamile olmayanlar için

Bizde bir yıllık evliyiz eşim tetkiklerini yaptırırken sağlık ocağında yapmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…