Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım selam ben de öğretmenim Bu hafta tam buğday eykmekleri aldım marketten sandviç şeklinde Hatta getirden söylemiştim sanırım . Akşamdan labne domates marul ne varsa içine koyup streçleyip buzdolabına koydum Sabah çantama atıyorum okulda çok rahat oldu 2 gündür
Onun dışında ben zaten yemeğimi götürüyordum hep . Stanley yemek termosundan almıştım . Ona bazen çorba bazen yemek koyuyordum Yine öyle devam ederim Benim sorunum da ben aralıklı oruç yapıyordum vücudum ona alışmış öğlene kdar bir şey yiyemiyorum sorun olmaz inşallah Bir doktora da sormak istiyorum aslında

Onun dışında ben zaten yemeğimi götürüyordum hep . Stanley yemek termosundan almıştım . Ona bazen çorba bazen yemek koyuyordum Yine öyle devam ederim Benim sorunum da ben aralıklı oruç yapıyordum vücudum ona alışmış öğlene kdar bir şey yiyemiyorum sorun olmaz inşallah Bir doktora da sormak istiyorum aslında
Ay harikaymış valla güzel fikir oldu bana da 🥰🥰 acıkmıyorsan sorun olacağını hiç sanmıyorum canım zaten gereken besinleri alıyorsun sonrasında hem gereksiz kilo alımının önüne de geçmiş olursun 🥰🥰

Kızlarrrr iş yerinde ne yiyorsunuz? Yanınıza yemek alıyorsanız fikir verebilir misiniz? 🥰 ben öğretmenim bu hafta seminerler başladı inanılmaz acıkıyorum gün içinde hamilelikten kaynaklı, dersler başladığı zaman da yemek götürmek istiyorum yanımda 🥲
Bizim şirkette öğlen yemeği çıkıyor ben ne çıkarsa yiyorum

Evt doktor cinsiyet tahmininde bulundu gecen hafta. Kiz dedi🥰 ama 1 ay sonra daha net soylerim dedi😀 devlette soylerlermi bilmiorum sen sor yinede belki tatli bi doktordur 😀
bi arkadaşım biraz gıcık dedi ama ben şansımı denicem belki tatlı anına denk gelirim :)

Benimde gecen hafta 11+6da tahminde bulundu kiz dedi 😍 bakalim degscekmi 😀
Bak şimdi doktor bakarken aynen böyle bacakların altından baktı benimki üstteki gibi hiçbir çıkıntı yok bana bazen pipi küçük oluyor haftaya da bakarız dedi ama pipi gözükene kadar yumurtalıklar alttan çıkıntı yapıyor benimki dümdüz bomboş alttaki yeşil işaretlediklerim erkek bende gitmeden bakmıştım böyle denk gelmiştim o zaman anlamıştım en net anlaşılan pozisyon daha değişmez benimki
Sizler de giderken kızlar bunlara bakın görürsünüz bebişiniz izin verirse 😊 Benimki uyuyordu bir sarsarak uyandırdı 😄
IMG_8514.jpeg

Kızlar sürekli yatıyorum malum kanamam vardı. İnternette kesinlikle sağ tarafa yatmayın diye yazılar gördüm. Doktorum hiçbir şey söylemedi bu konuyla ilgili bilginiz var mı acaba

Bak şimdi doktor bakarken aynen böyle bacakların altından baktı benimki üstteki gibi hiçbir çıkıntı yok bana bazen pipi küçük oluyor haftaya da bakarız dedi ama pipi gözükene kadar yumurtalıklar alttan çıkıntı yapıyor benimki dümdüz bomboş alttaki yeşil işaretlediklerim erkek bende gitmeden bakmıştım böyle denk gelmiştim o zaman anlamıştım en net anlaşılan pozisyon daha değişmez benimki
Sizler de giderken kızlar bunlara bakın görürsünüz bebişiniz izin verirse 😊 Benimki uyuyordu bir sarsarak uyandırdı 😄
Eki Görüntüle 3474477
Aynen doktor cinsiyet icin bakarken bende bacak arasini farkettim hic cikinti yoktu. Doktorun agzindan cikmadan tahmin ettim kiz dedim icimden😃

Kızlar bu arada birşey sormak istiyorum size biz evlenmeden sma testi yapılmadı sanıyorum son birkaç yıldır zorunluymuş. Altı ayda falan çıkar diyorlar sonuca doktoruma danıştım özelde 4.500 gibi bir fiyat verdi daha erken sonuç alabilmek için. Siz yaptırmayı düşünüyor musunuz veya yaptırdınız mı çok kafam karıştı Allah korusun bir de o risk çıkarsa önceden önlem alınabiliyor mu acaba biliyor musunuz. 16. Haftada gittiğimizde konuşacağım bunları detaylı ama size bir danışmak istedim
Canım sen nipt yaptırmadın mı yanlış mı hatırlıyorum onda belli oluyor sanki 🤔

Kızlar bu arada birşey sormak istiyorum size biz evlenmeden sma testi yapılmadı sanıyorum son birkaç yıldır zorunluymuş. Altı ayda falan çıkar diyorlar sonuca doktoruma danıştım özelde 4.500 gibi bir fiyat verdi daha erken sonuç alabilmek için. Siz yaptırmayı düşünüyor musunuz veya yaptırdınız mı çok kafam karıştı Allah korusun bir de o risk çıkarsa önceden önlem alınabiliyor mu acaba biliyor musunuz. 16. Haftada gittiğimizde konuşacağım bunları detaylı ama size bir danışmak istedim
Canım ben 7yıl önce evlendiğim için böyle bir test o zamanlar yoktu Hamileliğim netleşince sağlık ocağı bana ulaştı ve eşimle benden kan alarak testi yaptılar. Normalde uzun süre sonuç beklemiyormuş ama hamilelik durumlarında öne alınıyoruz galiba 1 aya sanırım negatif sonuç çıktı benimki Eşiminki henüz çıkmamıştı ama zaten bir kişi negatifse yeterli olduğu için o konu kapanmış oldu bizim için

Canım ben 7yıl önce evlendiğim için böyle bir test o zamanlar yoktu Hamileliğim netleşince sağlık ocağı bana ulaştı ve eşimle benden kan alarak testi yaptılar. Normalde uzun süre sonuç beklemiyormuş ama hamilelik durumlarında öne alınıyoruz galiba 1 aya sanırım negatif sonuç çıktı benimki Eşiminki henüz çıkmamıştı ama zaten bir kişi negatifse yeterli olduğu için o konu kapanmış oldu bizim için
Öyleymiş canım sanırım yeni öğrendim ben de yarın bir soracağım bizim sağlık ocağına 🥰

İş yerine genelde kuruyemiş götürüyorum yoğurt meyve öğlende hastanede çıkan yemeklerden yiyorum yetiyor gibi şuanlık yemek yapıp götürmüyorum üşeniyorum ona😂

E elektroforez biz geldik doktordan Allahıma çok şükür herşey yolundaymışş😊🥹🥰♥️🌸 o kadar korktum ki girmeden..
vee bizden 3. kız geliyor🌸🌸🌸🌸prenseslerim çoğalıyor şükürler olsun varlıklarına🤗🙈
bir de el salladı bana 😍

Eklentiler

• IMG_2577.jpeg
    IMG_2577.jpeg
    126,5 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_2578.jpeg
    IMG_2578.jpeg
    129,9 KB · Görüntüleme: 64
X