Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Rüyamda fetal dna yaptırmışım sonuçlar gelmişti. Her şey yolundaydı ve cinsiyet erkekti :)
Ay ne güzel görmüşsünüz sağlıkla gelsin inşallah sonuçlar ben de şu an ikili test fetal dna odaklıyım sürekli merak içindeyim cinsiyet için de inşallah hep güzel haberler alırız

Kızlar sizi ikili test için hangi tarihlerde çağırdılar? Ben hala randevu almadım 10+6 yım bugün, ayrıntılı ultrasona da gidicem perinatalojiye onun da randevusunu almadım ikisine ne zamana çağırıyolar acaba erken gitmiyim boşuna

Ay ne güzel görmüşsünüz sağlıkla gelsin inşallah sonuçlar ben de şu an ikili test fetal dna odaklıyım sürekli merak içindeyim cinsiyet için de inşallah hep güzel haberler alırız
inşallah inşallahhh
Ben bugün 11+2 yim. Sat tarihime göre bana randevu verdiler. 11 eylülde gidicem inşallah . 12+2 olmuş olcam yaniii

Rüyamda fetal dna yaptırmışım sonuçlar gelmişti. Her şey yolundaydı ve cinsiyet erkekti :)
Dün de bugün de hep rüya görmüşüz öncelikle inşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım benim rabbim gönlüne göre versin Bende rüyamda cinsiyet öğrendim erkekti Sonrasındada bebeğimi doğurup emzirirken gördüm Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi inşallah

Siz gecmiste ikili test ile ilgli sknti yasamistim demistiniz. Ne olmustu nasl bi skntiydi ?

Siz gecmiste ikili test ile ilgli sknti yasamistim demistiniz. Ne olmustu nasl bi skntiydi ?
ikili testten önce, bir doktor kontrolünde doktorum ense kalınlığını ölçüp 3mm olduğunu bunun çok fazla olduğunu bir an evvel perinatoloğa gitmemi söylemişti. zaten ikili test için de gidecektim. orda ultrasonda detaylı inceleme yapıldı ense kalınlığı 6 mm e ulaşmıştı, vücudunun ödemle kaplı olduğunu ve kemiklerinin kısa olduğunu, yaşayamayacağını kalbinin dayanamayacağını söyledi doktor, dolayasıyla kan almaya da gerek kalmadı. istiyorsan amniyosentrz yapıp nesi olduğunu anlayalım dedi olur dedim ben hep bi umut yaşar diyordum çünkü , o şekilde de kabulümdü. genetik testler tuhaf bir şekilde temiz çıkmıştı, hiç bir hastalık teşhisi koyamadılar

Deneyeceğim teşekkür ederim

Anladim cnm. Insallah bu sefer tertemiz sorunsuz bi gebelik gecirirsin

Kaöıncı haftada hareletleri hissediliyor bunun şçin çok heyecanlıyımm

Kızlar günaydınnn birazdan sağlık ocağına gebe izlem kaydı açtırmaya gidicem. Siz yaptırdınız mı? Zorunlu bir şey mi bu?
Gecen hafta cagrildim ve gittim, standart prosedurler iste tipki ilk doktor kontrolunde oldugu gibi sorular soruluyor ve not aliniyor doktor asistani tarafindan. Gebelik boyunca 4 kere gitmem gerektigini, 18 ve 20. haftalarda ise iki doz tetanoz asisi icin cagiracagini soyledi. Son 5 yil icinde eger vurulduysan tek doz yeterli oluyormus.

Gecmis olsun canim, gece uykusunu alamayinca insan sasiriyor ve tum gun ceremesini cekiyorsun

Saçlarım aşırı dökülüyor. Yok mudur bunun çaresi

Ben de anlamadim gitti, abartisiz soyluyorum avuc avuc dokuluyor gercekten taramaya ve dokunmaya korkar oldum, dogumdan sonra daha da dokulecek diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…