Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İmom kullanıyorum canım omegalı multivitamin. Bizde ulturasonda 10+5 çıkmıştık. Demirim düşüktü başladık

Olsun öyle deme mevsim geçişi senden geçmese de illa ki bu dönemde hasta oluyorlar canim. Suçlu hissetme kendini. Çocuk onlar bağışıklıkları kuvvetlidir geçer gider Allah'ın izniyle atlatırlar. Anne olmak zor ve o yüzden hakkı ödenmez Allah sana iki kat yardım etsin. Geçmezse götürün için rahatlar canım benim. Çok çok geçmiş olsun

Merhaba Günaydın herkese,

Beezuss dan haberi olan var mı kızlar? Özelden de konuşmuştuk şimdi mesaj atmak istedim ama hesabını silmiş sanırım. Çok aktifti burada aslında haberi bilgisi olan var mı merak ettim

Kızlar selam
Sucuk yemek zararlı diye hiç tüketmedim ama ev yapımı sucuk var buzluğumda biraz da canım çekti Normalde içerisine eklenen madde sebebiyle yenmiyor yazıyor ev yapımlarında ekleniyor mudur hiç bilmiyorum Çok az yesem sıkıntı olur mı sizce ?

Hatırlıyorum beezuss u ama hiç haberim yok neden sildi acaba

Canımmmm benimki multivitamin vermişti, onun içinde balık yağı omega falan da var, demiri aynı seninki gibi bir ay sonra başlayalım dedi. Ben de bugün itibariyle 13 oldum

sağol kuzum inşallah toparlarız hepimiz bi an evvel. aklım bi yandan da karnımdaki kuzuda, acaba o iyi mi diye.. küçük kızım hep kucağımda inmiyo ki. bişey olmasın diye hep dua ediyorum, bi yandan diğerleri iyileşsin diye. Allah büyük.
sağolun iyi ki varsınız siz de burda

Canımmmm benimki multivitamin vermişti, onun içinde balık yağı omega falan da var, demiri aynı seninki gibi bir ay sonra başlayalım dedi. Ben de bugün itibariyle 13 oldum
benimki de multivitamin diye geçiyor sanırım o yüzden sorayım dedim kullanalım bakalım artık ne zaman gerekli görürseler o zaman da demire başlarız

Kızlar burada bel-kuyruk sokumu ağrısı yaşayanlar vardı diye hatırlıyorum. Benim son zamanlarda çok artmıştı oturamaz olmuştum hatta kasığım da sık ağrımaya batmaya başlamıştı. Elim kolum kalkmıyordu inanılmaz halsizlik yorgunluk çok şiddetli idi ayakta duramıyordum yarın da okullar açılıyor korkuyordum napıcam diye. 2 gün önce doktoruma yazdım ay keşke daha önce yazsaymışım bana magnezyum yazdı günde 2 al diye. Bugün 2. Yi aldım bu kadar mı fark eder. Çok daha iyi hissediyorum. Hala hafif kuyruk sokumu agrım var ama önceki kadar değil.Aynı sorunları yaşayanlar varsa dikkate alın diye yazmak istedim bebek bütün vitaminleri alıyor vitamine ihtiyaç duyuyoruz sanırım. Baktım magnezyum eksikliğinin bütün bulguları bendeymiş resmen saç dökülmem de artmıştı hatta sizlere yazmıştım. Ağrı çeken varsa doktorunuza danışabilirsiniz. Ben çektim siz çekmeyin

Bana da 12. hafta magnezyum yazdı doktorum

Kızlar merhaba aslında Nisan annesi olarak görünüyorum ama bu grubuda uzaktan okuyup takip ediyorum.Bir sorum olacaktı 5.haftamda lekelenme yaşadım . Daha sonra 7.haftada kanamam oldu 1 kere. 8. Haftamda tekrar kanamam oldu doktor herhangi bir sebep bulamadı iğne verdi. Şuan da kahverengi olarak devam ediyor .Tuvaletten kalkınca böyle minik pıhtılar fark ettim başına gelen var mı ? 9 haftalık gebeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…