Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım çok geçmiş olsun öncelikle. Benim ve kardeşimin küçüklüğümüzde hep burnumuz kanardı hasta olmasak bile. Doktor kılcal damarlarımız çok ince olduğu için normal korkulacak bir şey yok demişti büyüdükten sonra geçti zaten, bence panik yapacağın bir şey yoktur ama istersen bir doktora götür yine de

Çok geçmiş olsun canım. Çocukların hastalığı çok zor oluyor. Umarım hemen toparlar yavrucuklar. Benim yeğenlerimin çok kanardı burunları. Biraz güneşte yürüseler ya da azıcık sert sümkürseler hemen kanardı. Hatta küçük olan bir kez kediden korktu da korkudan bile kanadı oracıkta. Çok hassasmış damarları. Büyüdükçe geçecek demiş doktor. Evde çocuk varken hamileliğin tadı hiç çıkmıyor ki, seyit onbaşı gibi devam hayata...

Çok geçmiş olsun anım hemen iyileşir inşallah kuzular doktora götürürsen olmadı okul açılana kadar toparlarlar benimde çocukken erkek kardeşimin öyleydi burnunu sildiğinde kanardı damarların inceliğinden kaynaklıydı ama yine de bir doktora görünmekte fayda var

Göbek serisini devam ettireyim o halde
Maşallah kızlar sizin göbekleri görünce benimki halay çekiyor seninkine de erkek tahmininde bulunayım hadi hayırlısı olsun
Kız bebek olunca göbek kalça ve basen yayılırmış ilk gebeliğimde annem bana arkadan bakıp basenlerin genişlemiş kızın olcak senin demişti tabi o zaman 50 kiloydum şimdi kilomdan belli olmuyor Erkeklerde genelde göbeğe çalışıyor :)

Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin

Çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifasını versin inşallah

Kızlarr 9+5 teyimm 45 kg ile hamile kaldımm ama karnım sanki çok büyüdü size sormak istedim sizde durumlar ne? bu arada sabahları bu kadar değil ama akşam durum bu
Aynı ben de böyleyim karnı hemen cıkanlardanım. Sadece 1.3 kilo aldım ama karnım senin gibi büyüdü. İç karnı dar olanlardanız

Allah'ım tez zamanda şifa versin. Sanada güç kuvvet versin canım benim. Çok zordur eminim biz bu halde zorlanıyorken sen iki evladınla hamile olarak çok daha zor oluyordur. İnşallah kuzucuklar hemen iyileşirler. Bu arada benimde kanardı hep ortaokul başlarında. Doktor adet olunca geçer demişti. Gerçektende öyle oldu. Sebepsiz yere kanardı. Beyine kadar araştırıldı ama kız çocuklarında olurmuş öyle demişti. Şimdi seninkiler de hasta olduğu için burunlarını silmekten kılcal damarları kanıyordur endişelenme. Ama doktora götürün eşinde destek olsun ateşleri falan düşerse rahatlar çocuklar. Çok çok geçmiş olsun tekrardan. Sen kendinede dikkat et canım.

ateşleri bi düşüyor bi çıkıyor ilaçla düşürüyorum. büyüğün çok aşırı yükselmiyor ona ilaç vermedim bu sabah iyi uyandı ateşi yoktu, burnu tıkanık sadece. küçük de en son fitil verdim gece bi daha çıkmadı henüz, inşallah geçer böylelikle hapşurup aksırıp duruyolar çok sinirim bozuluyor, bi de benden bulaşınca daha da sinir bozucu oluyor..
sağol canım elimden geldiğince artık. eşimde durmuyor küçük illa beni istiyor, zaten o da bişeye yardım etse elli tane gürültü yapar gece gece daha da uykuları kaçar. ben sessiz sakin yapıyorum ama tabi çok üzücü ve yorucu
böyle böyle büyüyorlar da işte olan bize oluyo
anladım canım umarım önemsiz bişeydir
ben de öyle düşünüyorum da insan korkuyor, daha olmaya devam ederse götürcem doktora çok teşekkürler

genelde hep duyduklarım senin gibi canım. olmayandrvam ederse böyle sıklıkla götüreceğim canım teşekkür ederim

Canım çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin cidden çok zor hele çocukların hasta olması en zoru

Günaydın kızlaar hepiniz iyisinizdir umarım bir sorum olacaktı, doktorlar balık yağı olarak ne önerdi sizlere yada önerdi mi? 12+3 cıktık biz ultrasonda balık yağına başlayalım dedi demiri sordum ki benim demirim düşük daha erken dedi nedense

Çok geçmiş olsunn

Bu arada bende fetal dna ya karar verdim Adana için konuşuyorum 11.500 gibi bi fiyat verdiler nipt plus tarama olarak geçiyormuş alınan kan İstanbul’da laboratuvarlara gönderip inceleniyormuş sonuçlar da yaklaşık 10 gün içinde hem doktorunuza hemde bizlere iletiliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…