Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaa o da hep dondurulmuş oluyor yaa 😄 benim sürekli aldığım balıkçı kapalı hep

Hahaha ya bir kere eşim ondan zehirlendi. Gerçi ben de yemiştim ama bana bişey olmadı. 😂 sen nerden alıyorsun dondurulmuşu?
Aaaa biz lokantada falan sorunca taze diyolar dondurulmuş mu diye özellikle soruyoruz ona göre alıyoruz ya da orda yiyoruz

Ay o kadar yazdım mesajlarım karışmış anlamadım 😁
Tabi canım inşallah gönlüne göre olmuştur insan ikisinden de tatmak istiyor çok haklısın her türlü de sağlıklı olurlar inşallah 🙏🏻 Benim de bir kızım var hep bir kız bir erkek hayalimdi ama kızım aşırı derecede kız kardeş istiyor hamileliğe bayağı cesaret edemedim artık onun ısrarlarına dayanamadık bakalım ne olcak kız olmazsa sıkıntı yaşayacağız 😄 Ama alışır kardeş sonuçta diye düşünüyorum bakalım 🙏🏻
benim büyük kızım da 2. ye hamileyken hep kız istedi. hatta resimlere bile çiziyordu kuzum kardeşini kız olarak. onların dilediği olurmuş . Allah kabul etti dualarını🤗 bakalım sizin de hayırlısı inşallah, gönlünüze göre olur

valla canım benim 2 kızım var insan 3. de ne istiyor dersen Sağlıklısını istiyor🥹☺️ hem öyle hem de gönlümden oğlan geçmiyor da değil o duyguyu da tatmak çok istiyorum. inşallah rabbim sağlıkla nasip eder🤲🏼 ama olmazsa da kabulüm her türlü kız evlat da bambaşka çünkü 😊🌸 rabbim sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin
Bı seni bı beni merak ediyorum 😀bizde esimle.aynisini düşünüyoruz hatta ben sey demiştim kız olsa üzülür musun diye insan biseyin fazla olmasından üzülmez ki demişti zaten biz kız diye kabul ettik olursa sasirmayiz erkek olursa bize supriz zaten artık son. Sağlıklı olsunda ilk çocuk ikinci çocuk tamam ama üçüncü cidden zor oluyor diğerleride küçük halin yok ama kalkmak zorundasın gerçekten akıl karı değil tekrar uykusuz geceler hele zaten hala oturmayan düzeniniz varsa.

Bı seni bı beni merak ediyorum 😀bizde esimle.aynisini düşünüyoruz hatta ben sey demiştim kız olsa üzülür musun diye insan biseyin fazla olmasından üzülmez ki demişti zaten biz kız diye kabul ettik olursa sasirmayiz erkek olursa bize supriz zaten artık son. Sağlıklı olsunda ilk çocuk ikinci çocuk tamam ama üçüncü cidden zor oluyor diğerleride küçük halin yok ama kalkmak zorundasın gerçekten akıl karı değil tekrar uykusuz geceler hele zaten hala oturmayan düzeniniz varsa.
bizde de durum aynı şekilde canım. erkek olursa büyük süpriz😅😊 ne güzel cevap vermiş eşiniz🥹

Kızlarr 9+5 teyimm 45 kg ile hamile kaldımm ama karnım sanki çok büyüdü🙈 size sormak istedim sizde durumlar ne? bu arada sabahları bu kadar değil ama akşam durum bu🥲

Eklentiler

• IMG_4935.jpeg
    IMG_4935.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 101
Kızlarr 9+5 teyimm 45 kg ile hamile kaldımm ama karnım sanki çok büyüdü🙈 size sormak istedim sizde durumlar ne? bu arada sabahları bu kadar değil ama akşam durum bu🥲
canım zayıf insanlarda göbüş daha da hızlı çıkıyo 🤗 çok tatlış maşallah🌸🧿 onkadar aşırı da büyük değil bence bormal duruyor canım gözün alışkın değilse öyle geliyor olabilir 😊

canım zayıf insanlarda göbüş daha da hızlı çıkıyo 🤗 çok tatlış maşallah🌸🧿 onkadar aşırı da büyük değil bence bormal duruyor canım gözün alışkın değilse öyle geliyor olabilir 😊
Teşekkür ederim canımm😍 Yaa göbişim bile yoktu benim böyle olunca çok garibime gidiyor 😅😅🙈🙈 ama hoşumada gidiyor😅😅

benim büyük kızım da 2. ye hamileyken hep kız istedi. hatta resimlere bile çiziyordu kuzum kardeşini kız olarak. onların dilediği olurmuş . Allah kabul etti dualarını🤗 bakalım sizin de hayırlısı inşallah, gönlünüze göre olur
Sanırım bizimkininde duası kabul olacak hep kız hissettim eşimde kız hissediyor rüyalarda da kız gördük bizimde ne olursa mutlu olmuş olcaz yeterki sağlıklı olsunlar 🙏🏻☺️

yine uykusuz bir gece ama bu sefer çocuklarım hastalar😞😞 ikisi de ateşli.. birinin 5 kere oldu burnu kanıyor. anne burnum tıkanık diye geliyor temizlediğimiz an kan gelmeye başlıyor. böyle bişey yaşayan var mı çocukluğunda falan normal mi bu ya?!
ben hastaydım muhtemelen ikisine de benden bulaştı. bir de Pazartesi okullar açılıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
çok üzülüyorum hamileliğimin tadını çıkaramıyorum, dinlenmekmiş, uykuymuş bi kenarı dursun şu hastalıklar beni çok üzüyor ya😞😞

X