Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selam
Sucuk yemek zararlı diye hiç tüketmedim ama ev yapımı sucuk var buzluğumda biraz da canım çekti Normalde içerisine eklenen madde sebebiyle yenmiyor yazıyor ev yapımlarında ekleniyor mudur hiç bilmiyorum Çok az yesem sıkıntı olur mı sizce ?
canım bişey olmaz bence ya. o kadar da şey yapmamak lazım. kararında yedikten sonra bi zararı yok hiç bişeyin. ayıptır söylemesi ben de yedim az önce sucuk 🙈😅 canın çekiyorsa yemiyorsan daha kötü bencee afiyet olsun 🥰

canım bişey olmaz bence ya. o kadar da şey yapmamak lazım. kararında yedikten sonra bi zararı yok hiç bişeyin. ayıptır söylemesi ben de yedim az önce sucuk 🙈😅 canın çekiyorsa yemiyorsan daha kötü bencee afiyet olsun 🥰
Yaa canımsın 🥰 ben de aynı senin gibi düşünüyorum. Tabi ki elimizden geldiğince abartmadan yapıldığında zararının olmayacağını düşünüyorum. Sosis salam gibi şeyler evet kesinlikle uzak durulmalı ama yediğin 3 dilim sucuk iyi piştiyse yenir. Ya da çok canının istediği bir şey varsa 2 - 3 lokma alınır. Vücuda girecek zararlı şeylerin tolere edilebilir olup olmadığına dikkat etmek lazım bence daha çok. 🥰

sağol kuzum🤲🏼🌸 inşallah toparlarız hepimiz bi an evvel. aklım bi yandan da karnımdaki kuzuda, acaba o iyi mi diye.. küçük kızım hep kucağımda inmiyo ki. bişey olmasın diye hep dua ediyorum, bi yandan diğerleri iyileşsin diye. Allah büyük.
sağolun iyi ki varsınız siz de burda😘
Canım benim yürekten duam seninle. Rabbim o meleği korur karnında. Diğer evlatlarına da şifa verir. Şimdi nasıl oldular. Çok ağır kaldırma canım benim 🌸

Merhaba kizlar
Mesele kofte yaparken ne kadar ince yaparsam yapayim tam sanki pismiyor pembe gibi oluyor toxoplasma bagisikligim var sizce bu sorun olur mu sanki hafif cig gibi kaliyor

İkili tarama için son hafta 14. Hafta mı ne zaman acaba? Benim fetal DNA işi iyice yılan hikayesine döndü de 😂😂😂

X