Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yasak olduğunu biliyorum, elimde koz olduğu için şimdilik sesleniyorum ndjdjd

Benim iş yeri de iyi hoş da diyolar ki doğunca hemen gelip çalışırsın he he evet dedim hemen. Bebeğimden hiç bişey daha önemli olmayacak dedim

Merhaba hoşgeldiniz hayırlı olsun gebeliğiniz benimde kanama alanım vardı lekelenmem olmadığı için doktor bir şey vermedi

Herkese Merhaba, 9+4 hamileyim,ilk zamanlar koku hassasiyeti ve yediklerimden tiksinme oluyordu ama artık hiçbir şey yok. Doktor mide bulantısı sonra da başlayabilir veya hiç başlamayadabilir dedi ama insan yine de tedirgin oluyor. Var mı belirgin belirtiler yaşamayanlar :)

Herkesin tecrubesi farkli, bence karsilastirma yapmak cok dogru degil siz icinizi rahat tutun :) Ama yine de eger rahatlatacaksa eger, hic kusmam olmadi ve bulanti minimum seviyede, hatta cogu zaman hic yok.

Merhaba kızlar bugün doktor kontrolüne gittim tam 9+6 3cm olmuşuz ultrasonda hareket ediyordu oo kadar güzel bir duygu ki 15 gün sonra ikili tarama için tekrar gideceğim. Günün her saati uyuyorum sürekli yorgun hissediyorum kendimi aşırı mide bulantım var Allah çalışan tüm annelere kolaylık versin tabiki bize hepimize

Herkesin tecrubesi farkli, bence karsilastirma yapmak cok dogru degil siz icinizi rahat tutun :) Ama yine de eger rahatlatacaksa eger, hic kusmam olmadi ve bulanti minimum seviyede, hatta cogu zaman hic yok.
Çalışırken gözümü açamıyorum uyku da olmasa bazen unutacağım hamile olduğumu, böyle de güzel hissetmekte güzel herkesin deneyimi farklı tabi :)

9+4 bende. hareketlenmeye başlıyor demekki bu zamanlarda , maşallah size de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…