Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kanama alanınız var fakat dışarı mı akmıyor kan doğru anladım değil mi .

Rapora herhangi bir mudahale edemez is yeri, korkma sen... Allah sabir guc kuvvet versin :/

Son düzenleme:
Merhaba beni de ekler misiniz sat 2 Temmuz ilk doğum sezaryen olduğu için mecbur sezaryen doğum olacak o yüzden mart annesi olucam inşallah
Listeye sizi ekledim ama eksik bilgilerinizi de paylaşırsanız onları da ekliyim

Geçen sene özelde öğretmen olarak görev yaparken, hamile öğretmen arkadaşım sık sık rapor aldı. 5. Aydan sonra hiç gelmedi hamilelik izniyle bağladı yani, sıkıntı da çıkmadı. Hatta doktoru nöbet tuttuğunu söyleseydin daha önceden verirdim aylık raporunu demiş.

Hematom deniliyor sizin rahatsızlığa sanırım isterseniz bi muayene olun akmayan kan birikir
Ama doktorum gebelik kesesi üzerinde kanama alanı var dedi. Bu kendiliğinden kaybolabilir ya da kanama yaşayabilirsin dedi. Kanama yaşamadığıma göre kendiliğinden kaybolmuş olabilir mi acaba?

Benim bugün burnumun kenarında pörtledi normalde adet belirtimdir çıkınca bir tırsmadım değil

O kadar iyi anliyorum ki seni, tum gun ofiste oturuyorum ve hareketsizlik yuzunden ayaklarim ve bacaklarim odem tutacak diye korkuyorum, calismasak bi dert calissak ayri
Sık sık ayaklarını hareket ettir, gerçekten çalışan kadına zulüm bu özel sektör. Hele ki özel sağlık alanı illallah yani

Benim doktorum da sıkma kendini istediğin zaman rapor veririm dedi ama iş yeri bi garip. Bi de bilseniz dünyaca ünlü bi firma... Sorsan en iyiler

Hamilelere vardiyalı çalışma yasak diye biliyorum bunu bi araştırsana ya. Nasıl zulüm bu 2 canlısın sen. Ben de normalde yıllık iznimden 1 hafta kullanırım, şirkette tek bu işi yapan benim. Bu yıl 2. Haftamı da kullandım. Sağolsunlar tatilini uzatacaksan uzat hallederiz dedi arkadaşlar. Allah şirketinde hayırlısını versin ya bu nedir.

Ve evet bu yol da her şey mübah, raporu bas gitsin

Benim doktorum da sıkma kendini istediğin zaman rapor veririm dedi ama iş yeri bi garip. Bi de bilseniz dünyaca ünlü bi firma... Sorsan en iyiler
O kadar iyi anlıyorum ki çalışan hamileleri. Ben de yakın zamana kadar adı çok duyulmuş bir bankada çalışıyordum. Dışı seni içi beni yakar tüm sektör öyle maalesef. Hamileyken insanın günü gününü tutmuyor evdeyken bile zorlanıyorum ki çalışsaydım nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum. Allahım hepinizin yardımcısı olsun. Sizin ve bebeğinizin sağlığından daha önemlisi yok yapabileceğiniz her şeyi yapın raporsa rapor. Bunu yaparken de garip karşılayanları hiç umursamayın değmiyor çünkü. Gün sonunda siz aileniz ve bebeğinizle kalıyorsunuz sonuçta.

Ama doktorum gebelik kesesi üzerinde kanama alanı var dedi. Bu kendiliğinden kaybolabilir ya da kanama yaşayabilirsin dedi. Kanama yaşamadığıma göre kendiliğinden kaybolmuş olabilir mi acaba?
Kesenin kendi üzerindeyse bilemiyorum canım ama rahimle alakalı bir durumsa birikim olabilir en iyisini doktorun bilir ben kendi yaşadığım edindiğim tecrübelerle anca fikir verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…