Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım 4-5 hafta kadar 6.haftadan 11.haftaya kadar alan göründü kimi zaman küçüldü Kimi zaman aynı kaldı yavaş yavaş yok oldu . Boyutunu takip ettiler alanın bir de kanama olup olmamasını arada lekelenmelerim oldu. Doktora bildirdim her kanama risktir diyerek kontrole çağrıldım bebek sağlıklı ilaçlara fitile iğneye devam diyerek eve döndüm Sonra bitti bu süreç şok şükür Dinlenmeye aldım kendimi bu süreçte çok yormadım

çok şükür atlamışsınız bu durumu darısı bize olsun şuan kaç haftalık oldunuz

Harika bir haber peki yaştan dolayı riskli demedi mi doktor? Benim de ense kalınlığı kan vs iyi, yaştan dolayı riskli fetal dna yaptırmanızı öneririm dedi. Ben de düşünmüyorum açıkçası.

Ben de buraya yazmistim,kanamam olmadi ilactan sonra, ama doktor kanama alanı halen var dedi,normal gec sürebiliyormus o alanin tamamen gecmesi dediler burdaki anneler

Kızlar bugün 8+1 deyim peçeteye leke geliyor pembemsi kahverengi Progestan fitil olarak kullanıyorum bir de haftada 1 yarım doz proluton benimle aynı durumda olan var mı

Herkese merhaba kızlar
Bende gruba yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyordum ama sizlerin birbiriyle istişare etmesi hoşuma gitti
İlk hamileliğim 27 yaşındayım çokta heyecanlıyım Şu an 9+2 yiz.
6+4 te doktora gittiğimde (2.randevumda) gebelik kesesi üzerinde kanama alanı olduğunu söyledi ama herhangi bir ilaç vs başlamadık. Kanaman olmadığı sürece riskli bi gebelik diyemeyiz dedi ve son gitmemden bh yana çok şükür ki herhangi bi kanamam vs olmadı. Sizce olumsuz bir durum varmıdır yoksa böyle bir durumda kanama olmaması şansmıdır? Size sormak istedim. Diğer randevum 4 eylülde merakla bekliyorum

Merhaba hoşgeldiniz . Kanamalarınıza ağrı eşlik etmediği müddetçe korkmayın tabi kanamanın miktarı da önemli bi konu . Tekrar gidip muayene olarak kanama alanını kontrol ettiri n içiniz rahat etsin en azından . Olumsuz durumlar da vücut sinyal verir sizde öyle bir durum yok demekki bebeğiniz gayet sağlıklı ilerliyor hepimiz kanama gördük ilaçla va bu alanlar da kanama durduruluyor bi şekilde ve bebekler iyi çok şükür endişe etmeyin

Kanama alanım var ama kanamada lekelenmede yaşamadım hiçAçıkçası öyle bi ağrıda söz konusu değil ara ara kramp çok hafif sancılanmalarım oluyor ama öyle uzun süreli değil o yüzden çok şükür korkutan bir şey yaşamadım ama çok stresliyim bu durumdan dolayı inşallah haftaya gittiğimde hiçbir olumsuzluk olmaz

Kızlar bir sorum var, özellikle de çalışan gebişlere Bizim iş yerinde ipler çok gergin şuan 5 6 aydır eksik eleman çalışıyoruz ve senelik izin kullandırmadılar. Ben de felaket yoruldum ve bunaldım. Artık uykumda rüyamda bile iş görür oldum. 3 4 gün rapor almak istiyorum ama iş yeri bunu sorgular mı, yoksa gebelikte her yol mübah mı Çünkü beni hala gece vardiyasında sabah 8e kadar falan çalıştırıyorlar. Daha önce rapor alan vs varsa beni aydınlatır mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…