Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hamilelere vardiyalı çalışma yasak diye biliyorum bunu bi araştırsana ya. Nasıl zulüm bu 2 canlısın sen. Ben de normalde yıllık iznimden 1 hafta kullanırım, şirkette tek bu işi yapan benim. Bu yıl 2. Haftamı da kullandım. Sağolsunlar tatilini uzatacaksan uzat hallederiz dedi arkadaşlar. Allah şirketinde hayırlısını versin ya bu nedir.

Ve evet bu yol da her şey mübah, raporu bas gitsin🤭
Yasak olduğunu biliyorum, elimde koz olduğu için şimdilik sesleniyorum ndjdjd

O kadar iyi anlıyorum ki çalışan hamileleri. Ben de yakın zamana kadar adı çok duyulmuş bir bankada çalışıyordum. Dışı seni içi beni yakar tüm sektör öyle maalesef. Hamileyken insanın günü gününü tutmuyor evdeyken bile zorlanıyorum ki çalışsaydım nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum. :KK43: Allahım hepinizin yardımcısı olsun. Sizin ve bebeğinizin sağlığından daha önemlisi yok yapabileceğiniz her şeyi yapın raporsa rapor. Bunu yaparken de garip karşılayanları hiç umursamayın değmiyor çünkü. Gün sonunda siz aileniz ve bebeğinizle kalıyorsunuz sonuçta.
Benim iş yeri de iyi hoş da diyolar ki doğunca hemen gelip çalışırsın 😂😂😂 he he evet dedim hemen. Bebeğimden hiç bişey daha önemli olmayacak dedim

Herkese merhaba kızlar
Bende gruba yeni katıldım aslında uzun zamandır takip ediyordum ama sizlerin birbiriyle istişare etmesi hoşuma gitti
İlk hamileliğim 27 yaşındayım çokta heyecanlıyım 😍 Şu an 9+2 yiz.
6+4 te doktora gittiğimde (2.randevumda) gebelik kesesi üzerinde kanama alanı olduğunu söyledi ama herhangi bir ilaç vs başlamadık. Kanaman olmadığı sürece riskli bi gebelik diyemeyiz dedi ve son gitmemden bh yana çok şükür ki herhangi bi kanamam vs olmadı. Sizce olumsuz bir durum varmıdır yoksa böyle bir durumda kanama olmaması şansmıdır? Size sormak istedim. Diğer randevum 4 eylülde merakla bekliyorum 🙏🏻
Merhaba hoşgeldiniz hayırlı olsun gebeliğiniz benimde kanama alanım vardı lekelenmem olmadığı için doktor bir şey vermedi 😊

IMG_0238.jpeg
Benim yılan hikayesine dönen ayakkabı meselemde en son buna karar verdim umarım rahat olur ve iade etmem 😂 en son evden bi ayakkabıya kalcam gibi hissediyorum 😂 zaten oynamıcam rahat olurum gibi geldi

Herkese Merhaba, 9+4 hamileyim,ilk zamanlar koku hassasiyeti ve yediklerimden tiksinme oluyordu ama artık hiçbir şey yok. Doktor mide bulantısı sonra da başlayabilir veya hiç başlamayadabilir dedi ama insan yine de tedirgin oluyor. Var mı belirgin belirtiler yaşamayanlar :)

Herkese Merhaba, 9+4 hamileyim,ilk zamanlar koku hassasiyeti ve yediklerimden tiksinme oluyordu ama artık hiçbir şey yok. Doktor mide bulantısı sonra da başlayabilir veya hiç başlamayadabilir dedi ama insan yine de tedirgin oluyor. Var mı belirgin belirtiler yaşamayanlar :)
Herkesin tecrubesi farkli, bence karsilastirma yapmak cok dogru degil siz icinizi rahat tutun :) Ama yine de eger rahatlatacaksa eger, hic kusmam olmadi ve bulanti minimum seviyede, hatta cogu zaman hic yok.

Merhaba kızlar 😍 bugün doktor kontrolüne gittim tam 9+6 3cm olmuşuz ultrasonda hareket ediyordu oo kadar güzel bir duygu ki 🥰15 gün sonra ikili tarama için tekrar gideceğim. Günün her saati uyuyorum sürekli yorgun hissediyorum kendimi aşırı mide bulantım var Allah çalışan tüm annelere kolaylık versin 😘 tabiki bize hepimize 🙏🏻

Herkesin tecrubesi farkli, bence karsilastirma yapmak cok dogru degil siz icinizi rahat tutun :) Ama yine de eger rahatlatacaksa eger, hic kusmam olmadi ve bulanti minimum seviyede, hatta cogu zaman hic yok.
Çalışırken gözümü açamıyorum uyku da olmasa bazen unutacağım hamile olduğumu, böyle de güzel hissetmekte güzel herkesin deneyimi farklı tabi :)

Merhaba kızlar 😍 bugün doktor kontrolüne gittim tam 9+6 3cm olmuşuz ultrasonda hareket ediyordu oo kadar güzel bir duygu ki 🥰15 gün sonra ikili tarama için tekrar gideceğim. Günün her saati uyuyorum sürekli yorgun hissediyorum kendimi aşırı mide bulantım var Allah çalışan tüm annemlere kolaylık versin 😘 tabiki bize hepimize 🙏🏻
9+4 bende. hareketlenmeye başlıyor demekki bu zamanlarda , maşallah size de 🥰

X