Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım mümkün olduğunca dinlenmeye çalış iş yapma çok, progestan iyi geliyor gerçekten. Benim aktif kanama alanım yoktu ama doktorum bir kutuyu bitir demişti kesinlikte doktorunu dinle. Fitile başladıktan üç gün sonra kesildi benim. Bir süre içindeki eski kanlar gidebilir endişelenme. Doktorun sözünden çıkma olumsuz düşünmemeye çalış 🥰
Ya fitilde önerdi ama ben ağızdan alınanı tercih ettim birde eğer kanama durmazsa düşük önleyici iğne vurulacak iki adet onu verdi . Böyle söyleyince ben çok ciddi bir durum var gibi algıladım . Hepsini güleryüzle anlattı ama riskin var filan hiçbirşey söylemedi . tamamen istirahate geçmiş durumdayım yapacak başka bişey yok maalesef ki 🤲🏻

Merhaba ben listeye adımı henüz eklemedim ama bir sorum olacak şuan 8+1 haftalık hamileyim benim için inanılmaz zor geçiyor doğru düzgün yemek yiyemiyorum su zaten şu 4 günde 1.5 litre ancak içmişimdir bu durum geçecek mi? Mide bulantim çok fazla sürekli yediğim her şey ağzımda gibi ayrıca saçma bir halsizliğim var ama bu uyku şeklinde değil çünkü zaten zaman geçsin diye hep uyuyorum. Belki düzgün beslenemedigim için böyleyim başka böyle olan var mı? Sanki bende bir sorun var gibi hissetmeye başladım
Duzgun beslenmeyle alakasi yok cnm suan yasadiklarin gayet normal. Benimde 6. Haftada basladi suan 12 hala ayniyim. Ben bulanti ilacina baslamistm o azda olsa rahatlatti. Birazda olsa yemek yiorum. 4. Aydan sonra gecer diyorlar bakalm

Merhaba ben listeye adımı henüz eklemedim ama bir sorum olacak şuan 8+1 haftalık hamileyim benim için inanılmaz zor geçiyor doğru düzgün yemek yiyemiyorum su zaten şu 4 günde 1.5 litre ancak içmişimdir bu durum geçecek mi? Mide bulantim çok fazla sürekli yediğim her şey ağzımda gibi ayrıca saçma bir halsizliğim var ama bu uyku şeklinde değil çünkü zaten zaman geçsin diye hep uyuyorum. Belki düzgün beslenemedigim için böyleyim başka böyle olan var mı? Sanki bende bir sorun var gibi hissetmeye başladım
hamileliğimin 13. haftasındayım, 2. trimesterde geçer demelerine rağmen öncekinden çok daha kötü midem bulanıyor hatta yanıyor limonlu su içiyorum şu an :-D normal yani

hamileliğimin 13. haftasındayım, 2. trimesterde geçer demelerine rağmen öncekinden çok daha kötü midem bulanıyor hatta yanıyor limonlu su içiyorum şu an :-D normal yani
Ay inşallah benim hemen geçer inanılmaz zorladı doktor zencefil önerdi isterseniz deneyin. Ben kaynatıp çay olarak içiyorum biraz iyi geliyor gibi

Duzgun beslenmeyle alakasi yok cnm suan yasadiklarin gayet normal. Benimde 6. Haftada basladi suan 12 hala ayniyim. Ben bulanti ilacina baslamistm o azda olsa rahatlatti. Birazda olsa yemek yiorum. 4. Aydan sonra gecer diyorlar bakalm
Belki ben çok nazlıyım bana inanılmaz zor geldi işe gitmek dışında yerimden kalkmıyorum doktor bana zencefili önerdi onu içmeye başladım sanki biraz iyi geldi gibi ama diğer hisler hala aynı umarım 4 de geçer 🙏

Belki ben çok nazlıyım bana inanılmaz zor geldi işe gitmek dışında yerimden kalkmıyorum doktor bana zencefili önerdi onu içmeye başladım sanki biraz iyi geldi gibi ama diğer hisler hala aynı umarım 4 de geçer 🙏
Valla naz degil bu ya malesef bulanti halsizlik mahfedio insanı. Ben kilo veriyorum. Onceden veremedigim kilolari hamileyken vermeye basladim resmen. Zencefili burdaki arkadaslardanda duydum işe yarıyormuş. Allah hepimize kolaylık versin ☺️

Hadi hayırlısı ama cok az bir oranla tahmin vermiş zaten %50 yani 😃 keşke hemen söylemeseymiş ama inşallah gönlünden geçen olmuştur fetal dna hangi firmayla anlaştınız ne kadara anlaştınız
Şöyle oldu hurafelerden konuşuyorduk bir de etrafımdaki herkes kız hissediyor ben de dahil🤭 doktorum ben de bi tahmin yapayım mı dedi öyle oldu😂 veritas myprenatal ile anlaştım 400 euro dediler yarın evime gelip alacaklar kanı

Neden naz olsun canım kim isteyerek yemek yemez. İnsan ister yemek yiyim gücüm kuvvetim yerinde olsun. Ama birazcık sabır, hepsinin geçecek olduğunu bilmek insanı rahatlatıyor🌸

Cinsiyeti öğrenen arkadaşlarım, cinsiyeti ikili testteki ultrasonda mı öğrendiniz acaba? 11 eylülde 12+3 olcam. 3 gün ileride gittiği için sanırım 12+6 olurum acaba belli olur mu ya 😂

Cinsiyeti öğrenen arkadaşlarım, cinsiyeti ikili testteki ultrasonda mı öğrendiniz acaba? 11 eylülde 12+3 olcam. 3 gün ileride gittiği için sanırım 12+6 olurum acaba belli olur mu ya 😂
Benim de o civardaydı gittiğimde doktor yüksek ihtimal erkek dedi ultrasonda gördü yani gözükebilir seninki de🥰

Şöyle oldu hurafelerden konuşuyorduk bir de etrafımdaki herkes kız hissediyor ben de dahil🤭 doktorum ben de bi tahmin yapayım mı dedi öyle oldu😂 veritas myprenatal ile anlaştım 400 euro dediler yarın evime gelip alacaklar kanı
Ya belki de öyledir hadi hayırlısı olsun ☺️ Güzel sonuçlar olsun inşallah 🙏🏻

X