Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Masallah yaaa buyuyorlar

Normal bir bebek ise çok büyük oluyor yenidoğan bile büyük oluyor ama bir ay içinde çok çabuk büyüyorlar bir iki tane münik takım kalanını 1-3 ay arası alabilirsin
Ben bebeğime hiçbişey olduramadm en minik şey bile aşırıııı kocaman oluyordu 40 ı çıktıktan sonra biranda üç altı aya geçtik ne oluyor dedm

Benim de kıyafet falan bişeyler alasım var ama hiç bilmiyorum ne almam lazım bir de kumaş içeriği güvenilir temiz marka bilenler araştıranlar, tecrübeliler yazarsa hepimiz faydalanırız
E bebegin kiyafetleri yumusacik gecen gittim ama bir kokudan midembulandi cikmak zorunda kaldim tekrar gidip bakacagim canim

Ben beğendiklerimi size yazayım bir bakın istersenix
Cigit harikaydı çok memnun kaldım her ürününden oragnik pamuk kullanılıyor
Lc de kaliteli pamuk lu çoğu ürünü
E bebek de fena değil pamuklu oluyor
Civil ve harici yerleri pek beğenmedim hatta bin pişmanım bu üç marka dışından aldığım yerlerden panço gibi yerleri denemedim ama bilinmedik markalardan hiiiç memnun kalmadım olduğu gibi çöp oldu çoğu şey
Cinsiyetten sonra hevese göre değilde ihtiyaca göre liste yapıp almak alınanlara eksi koymak düzenli alışveriş yapmak daha güzel yenidoğan bol çıtçıtlı şeyler beni çok yıprattı yeni doğum yapmış halimle çıtçıtları kapatmak çok zordu oyğzden tulumları verdim bile hemen ama sonraki dönem tulum harika oluyor
Bebek arabasını çok iyi araştırmak lazım onun bunun beğendiğinden çok sen nasıl bişey istiyorsun nasıl biryerde yaşıyorsun sık sık uçağa biniyor musun arabaylamı seyehat ediyorsun yoksa hiçbiryere gitmiyormusunuz bu gibi sorulara göre almak çok daha mantıklı
Başkasının kullandığı travel sana iyi olmayabilir yada birinin kullandığı kabin boya ihtiyacın yoktur belki …. Gibi gibi

Ben de ikna edemiom yaaa yapmam da yapmam
Ya eşim öyle sosyal şunu yapalım bunu kutlayalım insanı değil pek. Ben de normalde sevmem aslında ama bebek olunca heveslendim bazı şeylere ki normalde düğün bile yapmadık evlenirken istemedim gelinliği falan ilk denediğim yerde alıp çıktım
Ama şunu yaptıracağım hamileliğin son aylarında fotoğraf çekimi istiyorum konsept yapacağız metal müzik çok seviyoruz eşim de ben de kafamda birşeyler var. Bebek doğunca da yaptıracağım çekim

Ben de cekim dusunuyorum canim vallahi zorla da olsa yapilcak yapcak birsey yok diyorum

Kızlar kahverengi lekelenme bende de var. Her gün oluyor. Ama doktorum bunun için bana ilaç vermedi. Kahverengi normal. Kırmızı ya da pembe olursa bakarız dedi. Sorun olur mu ya tedirgin oldum şimdi

İnşallah güzel sonuçlarını alırsın en kısa zamanda ne kadara yaptırdın acaba bir de dr un aracılığıyla mı yaptırdın?

Kızlar kahverengi lekelenme bende de var. Her gün oluyor. Ama doktorum bunun için bana ilaç vermedi. Kahverengi normal. Kırmızı ya da pembe olursa bakarız dedi. Sorun olur mu ya tedirgin oldum şimdi
Canım sorun olacağını sanmıyorum kahverengi yeni kanama değil inşallah bişey olmaz ama için rahat etmiyorsa başka bir doktora git istersen bir fikir daha al önemli olan senin rahat olman sonuçta

Sizler de son zamanlarda gerçekçi rüyalar görüyor musunuz? Rüyamda gördüğüm bir tarihte maalesef kötü şeyler yaşandı ve o günden beri hamilelikte gördüğüm rüyalardan korkmaya başladım ama dün gece çok farklı benden bizden bağımsız bir rüya gördüm ve anlamlandıramadim. Öncesinde sıradan bir rüya derdim ama bilemedim. Sizde de var mı bu durumlar

var canım hem de ne rüyalar, aşırı gerçekçi, bazen korkulu, bazen güzel. normal hormonlarımız sebep oluyor

ben galiba az önce bebeği hissettim, uzanıyordum koltukta soluma doğru, tam rahmimde bluup diye sağa sola iki kere kaydı çok komikti eminim bu sefer oydu
Kızlar bir hurafe daha duydum bebeğin kıpırtısını hissettiğiniz ilk andan sonra kime bakarsanız bebek ona benzermiş kocanıza benzesin istemiyorsanız aynaya bakabilirsiniz ya da başka istediğiniz birinin fotosuna

Kızlar merhaba bugün ultrasona girdim doktor %60 erkek dedi yarın fetal dna için kan vereceğim 1 haftada çıkıyormuş sonuç bakalım doktor doğru mu tahmin etmiş
Hadi hayırlısı ama cok az bir oranla tahmin vermiş zaten %50 yani keşke hemen söylemeseymiş ama inşallah gönlünden geçen olmuştur fetal dna hangi firmayla anlaştınız ne kadara anlaştınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…