Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana kızmıştı asistan 1 ay dolmadan gelmeyin diye🥴

Maşallah miniğe🥹 ay bilemedim ki tahmin yürütemedim şimdi erkek mi acabaa
Devlete gittim canım kendi doktorumun haberi yok 🤣 Teşekkür ediyoruz teyzesi bize de kız gibi geliyor ama hadi hayırlısı 🙏🏻☺️ İnsan böyle hareketli pır pır görünce içi bir tuhaf oluyor 🥰

Kızlar bir de giysi konusunda yeni doğan ve uzun süre kullanılabilir çıtçıtlı badi fln gibi şeyler alın. Bazı bebekler iri doğuyor bazıları minik oluyor ama çok hızlı büyüyor. Sonra giydirmeden elinizde kalır. Minyon olan kızıma bile yeni doğanlar bir ay oldu. Oğullarım zaten çok hızlı kilo aldı. Bir yaşta 3 yaş giydirdim. Son aylarda zaten belli olur bebek iri mi normal mi. 4.5 doğan bebeğe hastane çıkışı olmayabilir.
çıtçıtlıları mesela 6 aylık falan alsak yeni doğduğunda da giyebilir mi onları? bi de bebek kıyafetleri niye hep çıtçıtlı normal üst alsak sıyrılıyo mu bilmediğim için soruyorum :emir_bebek:

Arkadaşlar kaç kişide idrar yolu enfeksiyonu var acaba, merak ediyorum? Bende 1 aydır geçmedi ama hissetmiyodum tahlilde çıktığından öğrenmiştim 1 saşe antibiyotik toz vermişti doktor ama işe yaramadı bence. 1 haftadır falan sürekli tuvalete gidiyorum çok çok az tuvaletim gelse bile ve dün yanma hissetmeye başladım. İnternetten turna yemişi sipariş ettim yarım kilo onu yemeyi düşünüyorum :-D

Günaydın kızlar kahverengi akıntı sebebiyle acil olarak hastaneye gittim bebişte neyseki bi problem yok kalbi atıyor 11+0 haftalık progestan başlattı yürüyüş ani hareket yok kese arkası kanama alanı varmış. Çok korktum
Cok gecmis olsun canim, bebisin iyi oldugunu biliyorsan icini ferah tut, insallah Allahin izniyle bir sey olmayacaktir :KK200:

Arkadaşlar kaç kişide idrar yolu enfeksiyonu var acaba, merak ediyorum? Bende 1 aydır geçmedi ama hissetmiyodum tahlilde çıktığından öğrenmiştim 1 saşe antibiyotik toz vermişti doktor ama işe yaramadı bence. 1 haftadır falan sürekli tuvalete gidiyorum çok çok az tuvaletim gelse bile ve dün yanma hissetmeye başladım. İnternetten turna yemişi sipariş ettim yarım kilo onu yemeyi düşünüyorum :-D
Aynı sıkıntı bende var malesef 10 haftalık gebeyim 10 haftadır var 2 kere şase kullandım geçmedi iki gafta önce de 5 li antibiyotik hap verdi hala aynı bugün de farklı doktor fitil verdi kullansam mı kullanmasam mı diye kararsızım ama gerçekten bu durum artık canımı cok sıkıyor umarım bir zararı olmaz bebeğe :KK43:

Günaydın kıslar bir ay dayanamayıp arada devlet yapanlar var mı benim gibi 🤣 idrar yolu için fitil verdi doktor ama kendi doktoruna sormadan kullansam mı bilemedim iki hafta önce antibiyotik kullanmıştım. Minik kuzum büyümüş çok çok parmağını emiyordu 🤣 10+6 olmamıza rağmen 10+2 çıktık devlette bir geriden gösteriyor bizim cinsiyet tahmini için de daha çok küçük dedi 🤣 varsa tahmin alırız teyseler ☺️🌸Eki Görüntüle 3471601 Eki Görüntüle 3471602
Bence kız 🌸

çıtçıtlıları mesela 6 aylık falan alsak yeni doğduğunda da giyebilir mi onları? bi de bebek kıyafetleri niye hep çıtçıtlı normal üst alsak sıyrılıyo mu bilmediğim için soruyorum :emir_bebek:
bebegin kilosu 3-3,5 civarlarinda olursa büyük gelir ilk bastan 6 ayliklar canim. cit citli olmazsa sürekli beli acilir, üsütebilir. bi de yaptigi kakalar da keza akabilir her yere😅 hem bezi tutmus hem belini korumus oluyor

20240827_102555.jpg
kızlar selamlar buda benim miniğimin 12+3 vesikalığı :) ikili taramada burun kemiğinin göründü çok şükür ense kalınlığının normal dedi doktorum. 5.6cm olmuşuz🥳🥳 çok şükür sağlıklıyız. Progestanı 14. Haftaya kadar kullancakmışız. İdrar ve kan verdim ama 10 gün sonra çıkacakmış sonuç. Doktorum gelmene gerek yok sonuçlar ultrasona göre iyi gelir endişelenme dedi. 4 hafta sonraya çağırdı beni. Nasıl dayancam bilmiyorum. Cinsiyet için çok erken dedi tahmin bile yürütmedi. Sizden tahmin alayım istedim

Cok gecmis olsun canim, bebisin iyi oldugunu biliyorsan icini ferah tut, insallah Allahin izniyle bir sey olmayacaktir :KK200:
İnşallah bişey olmaz sürekli düşük yapan biri olarak çok korktum dedim gitti yine kesin. Neyse ki sağlığı yerinde fakat kese arkası kanama neren olur bilmiyorum başına gelen varmı

Eki Görüntüle 3471668 kızlar selamlar buda benim miniğimin 12+3 vesikalığı :) ikili taramada burun kemiğinin göründü çok şükür ense kalınlığının normal dedi doktorum. 5.6cm olmuşuz🥳🥳 çok şükür sağlıklıyız. Progestanı 14. Haftaya kadar kullancakmışız. İdrar ve kan verdim ama 10 gün sonra çıkacakmış sonuç. Doktorum gelmene gerek yok sonuçlar ultrasona göre iyi gelir endişelenme dedi. 4 hafta sonraya çağırdı beni. Nasıl dayancam bilmiyorum. Cinsiyet için çok erken dedi tahmin bile yürütmedi. Sizden tahmin alayım istedim
Bana erkek gibi geldi hayırlısı olsun ☺️

Kizlar bugun kontrolumuz vardi. Yarin tam 12 haftalk oluyoruz ☺️ normalde 3 gun geriden geliyordu ama acigi kapatmis bebis ☺️ doktor tahminde bulundu kız dedi ama 1 ay sonra daha net soylerim dedi. Ulturason fotografini renkli olandan cikardi. Siyah beyazdan vermedi 😊
Oy maşallah 🧿
Günaydın kızlar kahverengi akıntı sebebiyle acil olarak hastaneye gittim bebişte neyseki bi problem yok kalbi atıyor 11+0 haftalık progestan başlattı yürüyüş ani hareket yok kese arkası kanama alanı varmış. Çok korktum
Kahverengi lekelenme çoğumuzun problemi oldu sanırım. Bebiş iyiyse takma kafana progestan kullanınca geçiyorr hepsii

Eki Görüntüle 3471668 kızlar selamlar buda benim miniğimin 12+3 vesikalığı :) ikili taramada burun kemiğinin göründü çok şükür ense kalınlığının normal dedi doktorum. 5.6cm olmuşuz🥳🥳 çok şükür sağlıklıyız. Progestanı 14. Haftaya kadar kullancakmışız. İdrar ve kan verdim ama 10 gün sonra çıkacakmış sonuç. Doktorum gelmene gerek yok sonuçlar ultrasona göre iyi gelir endişelenme dedi. 4 hafta sonraya çağırdı beni. Nasıl dayancam bilmiyorum. Cinsiyet için çok erken dedi tahmin bile yürütmedi. Sizden tahmin alayım istedim
Maşallah 🧿🫶🏻 hiç tahmin yürütemedim yaaa 🥹

Bu arada unutmadan söyleyeyim çikolata yiyip gittim diye doktorum kızdı. Çocuğun eli ayağı durmuyor nasıl ölçücez dedi 😅 bu tarama testlerinde doğru ölçebilmek için çocuğun sabitliği işlerini kolaylaştırıyormuş bilginiz olsun kızlar. Çikolata yiyip geleceğin zamanlarda olcak. Ben sana o zamanları söyliycem dedi. Aklınızda bulunsun.

Bu arada unutmadan söyleyeyim çikolata yiyip gittim diye doktorum kızdı. Çocuğun eli ayağı durmuyor nasıl ölçücez dedi 😅 bu tarama testlerinde doğru ölçebilmek için çocuğun sabitliği işlerini kolaylaştırıyormuş bilginiz olsun kızlar. Çikolata yiyip geleceğin zamanlarda olcak. Ben sana o zamanları söyliycem dedi. Aklınızda bulunsun.
Ahahh yerim o minnoşu ya, eli ayağı durmamış ☺️

X