Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah güzel sonuçlarını alırsın en kısa zamanda🥰 ne kadara yaptırdın acaba bir de dr un aracılığıyla mı yaptırdın?
Sagol canım amin🙏🌸 11.500 tlye yaptırdım.kendim araştırıp yaptırdım genoxun müşteri hizmetlerini aradım,ama doktorumun bilgisi dahilinde yaptım canım,fikrini alarak ilerledim.

Eki Görüntüle 3471668 kızlar selamlar buda benim miniğimin 12+3 vesikalığı :) ikili taramada burun kemiğinin göründü çok şükür ense kalınlığının normal dedi doktorum. 5.6cm olmuşuz🥳🥳 çok şükür sağlıklıyız. Progestanı 14. Haftaya kadar kullancakmışız. İdrar ve kan verdim ama 10 gün sonra çıkacakmış sonuç. Doktorum gelmene gerek yok sonuçlar ultrasona göre iyi gelir endişelenme dedi. 4 hafta sonraya çağırdı beni. Nasıl dayancam bilmiyorum. Cinsiyet için çok erken dedi tahmin bile yürütmedi. Sizden tahmin alayım istedim
Erkek diyorum 😁💕

Şu an kesilmiş durumda mı sebebi neydi
Evet evet baya oldu kesileli. Doktor eski kalan kanlar dedi ama her ihtimale karşı fitil verdi. Kullan dedi
Kızlar kahverengi lekelenme bende de var. Her gün oluyor. Ama doktorum bunun için bana ilaç vermedi. Kahverengi normal. Kırmızı ya da pembe olursa bakarız dedi. Sorun olur mu ya tedirgin oldum şimdi :KK43:
Progestan verse bence kesilirdi sen de boşa stres yapmamış olurdun. Doktorum eski kalan kanlar dedi tedirgin olma

Kızlar kahverengi lekelenme bende de var. Her gün oluyor. Ama doktorum bunun için bana ilaç vermedi. Kahverengi normal. Kırmızı ya da pembe olursa bakarız dedi. Sorun olur mu ya tedirgin oldum şimdi :KK43:
Ben de ilac kullanmadim, 1 aydan uzun surdu ama gecti. Kendinizi yormayin, uzmeyin ve sinirlenmemeye calisin. Bir de benim doktorum seyehat, spor ve cinselligi yasaklamisti, pelvik dinlenme deniyor sanirim buna.

Evet evet baya oldu kesileli. Doktor eski kalan kanlar dedi ama her ihtimale karşı fitil verdi. Kullan dedi

Progestan verse bence kesilirdi sen de boşa stres yapmamış olurdun. Doktorum eski kalan kanlar dedi tedirgin olma
Bana direk kanama alanın var dedi kese arkasında 😭. Karın bölgemde de zaten ince bi sızı var acıyor gibi umarım bişey olmaz gerçekten dayanamam 🤲🏻😭

Kızlar bu arada küçük bir fikir sizinle de paylaşmak istedim. Babam ben doğduğumdan beri günlük tutmuş. Hepsini bana verdi sonra. Günlük dediğim gerçekten günlük o gün ne yaptıysa onu yazmış ama ben bunu biraz daha farklı yapmaya başladım bebeğim için. Kendimizi, ailemizi, o gün yaptıklarımı, şimdiye kadar yaşadığım zorlukları, eşikleri, onu ne kadar istediğimizi, neden dünyaya getirmek istediğimizi falan yazmaya başladım. Büyüyünce ergenliği falan geçtiğinde sizin dilinizden yazılmış birşey o kadar kıymetli oluyor ki kendimden biliyorum. Aklınızın bir köşesinde dursun sizin de belki vaktiniz enerjiniz olur siz de başlarsınız. 🥰

Kızlar bu arada küçük bir fikir sizinle de paylaşmak istedim. Babam ben doğduğumdan beri günlük tutmuş. Hepsini bana verdi sonra. Günlük dediğim gerçekten günlük o gün ne yaptıysa onu yazmış ama ben bunu biraz daha farklı yapmaya başladım bebeğim için. Kendimizi, ailemizi, o gün yaptıklarımı, şimdiye kadar yaşadığım zorlukları, eşikleri, onu ne kadar istediğimizi, neden dünyaya getirmek istediğimizi falan yazmaya başladım. Büyüyünce ergenliği falan geçtiğinde sizin dilinizden yazılmış birşey o kadar kıymetli oluyor ki kendimden biliyorum. Aklınızın bir köşesinde dursun sizin de belki vaktiniz enerjiniz olur siz de başlarsınız. 🥰
Ya babanız ne kdr tatlıymis duygulandim valla 🥲

Bana direk kanama alanın var dedi kese arkasında 😭. Karın bölgemde de zaten ince bi sızı var acıyor gibi umarım bişey olmaz gerçekten dayanamam 🤲🏻😭
Canım mümkün olduğunca dinlenmeye çalış iş yapma çok, progestan iyi geliyor gerçekten. Benim aktif kanama alanım yoktu ama doktorum bir kutuyu bitir demişti kesinlikte doktorunu dinle. Fitile başladıktan üç gün sonra kesildi benim. Bir süre içindeki eski kanlar gidebilir endişelenme. Doktorun sözünden çıkma olumsuz düşünmemeye çalış 🥰

Müthiş ve çok kıymetli bir fikir ❤️ Aklımda vardı ama hep şu 1.trimestir problemleri elimi ayağımı bağladı.🤗 Bir an önce böyle güzel ve zevkli anlara geçmek istiyorum. Bende güzel bir defter almıştım yazmaya başlamalıyım sanırım. Normalde günlük tutan biriydim ortaokul lise yıllarında şimdi bile onları okuyunca duygulanırım. Evladım içinde yazmak çok güzel olacaktır 🤗 teşekkür ederim fikir için canım 🌸

Süper fikirmiş gerçekten 🥰 ben belki öyle her gün her gün yazamam da böyle ultrasonlarını yapıştırıp bişeyler yapabilirim güzel olur 🥲

Merhaba ben listeye adımı henüz eklemedim ama bir sorum olacak şuan 8+1 haftalık hamileyim benim için inanılmaz zor geçiyor doğru düzgün yemek yiyemiyorum su zaten şu 4 günde 1.5 litre ancak içmişimdir bu durum geçecek mi? Mide bulantim çok fazla sürekli yediğim her şey ağzımda gibi ayrıca saçma bir halsizliğim var ama bu uyku şeklinde değil çünkü zaten zaman geçsin diye hep uyuyorum. Belki düzgün beslenemedigim için böyleyim başka böyle olan var mı? Sanki bende bir sorun var gibi hissetmeye başladım

Ben hamile olduğumu öğrendikten 2 gün sonra tutmaya başladım :--) defterin ön tarafına hamilelikteki semptomlarımı değişimlerimi falan yazıyorum arka tarafına da bebeğe hitap ederek düşüncelerimi duygularımı yazıyorum atmazsam büyüyünce veririm

X