Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızçeler benim hamilelikten önce giydiğim tam kalıp elbiseler dar geliyor bu elbiseler esnek değil. Normal mi ay ben hızlı mı şiştim acil sağlıklı beslenmeye geçicem🥹 hadi pantolonları anladım elbise de dar gelir mi ay doktorum da kızacak 😁
Çok normal canım bende duba gibi oldum diyebilirim 😂😂 olmuyor hiç birşeyim daha şimdiden 🤗

valla canım görüntün bence çok normal görünüyordu. kaç kg aldın ki? bazı elbiselerde esneme payı olmuyor, ya da fermuarlı dar vs.. bazıları da tam tersi çok rahat oluyor uzun süre. elbisenin modelindendir o
Tartılmadım 2 hafta sonra tartılcam şuan kendimi hazır hissetmiyorum hemen yazarım😀 elbise dardır işallah 😁😁😁

Kızlar ben hala kilo vermeye devam ediyorum yiyorum ama etki etmiyor. Karnımda büyümeye başladı bulantılar bir türlü geçmiyor tam geçti diyorum tekrar nüks ediyor. Canım çok saçma şeyler çekiyor bu gün cappuccino ve salatalık turşusu yedim aynı anda 😒
Benim de iş yerindeyken çıkış saatine doğru midem bulanıyor. Yazlıkta daha öyle bi bulantı olmadı 😂😂 galiba iş yeri benim midemi bulandırıyor 🤣🤣🤣🤣

Benim de iş yerindeyken çıkış saatine doğru midem bulanıyor. Yazlıkta daha öyle bi bulantı olmadı 😂😂 galiba iş yeri benim midemi bulandırıyor 🤣🤣🤣🤣
Yer değiştirmek açık hava çok iyi geliyor canım dışarı öylesine bile çıksam havam değişiyor ama kapalı alan çok kötü tetikliyor bulantıyı 😏

Merhaba hiç uçuk çıkaran oldu mu uçuğun hızlı geçmesi için sürülen kremlerden kullanılabiliyor mu biliyor musunuz 😔😔
Canım ben çıkardım krem kullanmadım riskli diye biliyorum kendi kendine geçmesini bekledim biraz zor bir süreç oluyor ama iyileşmek üzere benimki.

Kızlar iyi akşamlar, eşim birkaç gündür rahatsızdı grip olmuş dikkat ettim aslında ama şimdi benim de boğazım gıcıklanıyor gibi 😞 nane limon çayı içsem zararlı mı acaba? Ya da farklı önerisi olan varsa bekliyorum 🥺🙏🏻

Kızlar iyi akşamlar, eşim birkaç gündür rahatsızdı grip olmuş dikkat ettim aslında ama şimdi benim de boğazım gıcıklanıyor gibi 😞 nane limon çayı içsem zararlı mı acaba? Ya da farklı önerisi olan varsa bekliyorum 🥺🙏🏻
Neden zararlı olsun canımm, karbonatlı tuzlu suyla gargara yapabilirsin

Şu propolis spreyi kesinlikle tavsiye ediyorum eczanelerde de satılıyor inanılmaz etkili çok ağır grip olmuştum doktorum bitkisel içerikli diye önermişti

Eklentiler

• IMG_3688.png
    IMG_3688.png
    380,7 KB · Görüntüleme: 22
Bitki çayı diye çekindim açıkçası hemen içeyim bir bardak, gargara için de teşekkür ederimm🥰🥰
geçmiş olsun canım 🙏 1 bardaktan fazla içme gene de 😊
Şu propolis spreyi kesinlikle tavsiye ediyorum eczanelerde de satılıyor inanılmaz etkili çok ağır grip olmuştum doktorum bitkisel içerikli diye önermişti
Ay ben de kullanıyorum şu corona döneminde. Kutusu farklıydı sanırım ya da değişik markaydı ama içerik aynı.

Ay nekdr yakismis masallah😍 benim hamile kalmadan oncede biraz gobegim vardi oyuzden 5 aylik olana kdr anca belli eder kendini😃
benim de daha yeni gidiyordu, daha vardı biraz hatta o yüzden çok çabuk çıktı. ama benim iç karnım hiç geniş değil hemen çıkıyo göbek dışarı😂

benim de daha yeni gidiyordu, daha vardı biraz hatta o yüzden çok çabuk çıktı. ama benim iç karnım hiç geniş değil hemen çıkıyo göbek dışarı😂
Bende diyete yeni baslamisken hamile kaldim 😀 bakalm ne zaman belli olcak bu hamile göbüşü. Size ve diger resmini paylasan arkadaslara cok yakismis masallah rabbim saglkla şişirsin gobusleri 😍😍🥰

X