Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selaam benim geçen hafta bugün pembe kırmızı lekelenme olmuştu. Doktor progestan verdi başladım devam ediyorum hala bitir kutuyu demişti. Sorum şu size ilacı kullanmaya başladıktan üç gün sonra nokta bile olmadı leke çok şükür 🥰🧿 sizin lekelenmeleriniz bitti mi bitince tekrar oldu mu endişe ediyorum hala olacak diye 😔 maya91 maya91 canım senin nasıl şimdi iyi misin ilacı kullanıyor musun hala

Kızlar folik asit kaçıncı haftaya kadar kullanılacak. Doktoru bilgi veren var mı yada sordunuz mu hiç?
Canım doktorum bana üç ay kullan demişti haftaya 12. Hafta bitiyor Perşembe gideceğim o zaman soracağım bıraktıracak muhtemelen. Bazı hamilelerden başka takviyelere başladıklarını duymuştum ama çok bir bilgim yok açıkçası

Canım doktorum bana üç ay kullan demişti haftaya 12. Hafta bitiyor Perşembe gideceğim o zaman soracağım bıraktıracak muhtemelen. Bazı hamilelerden başka takviyelere başladıklarını duymuştum ama çok bir bilgim yok açıkçası
Benim ilacım bitti almadım bir iki gün içmemiş olsam sıkıntı olur mu peki?

Benim de 20 sinde kontrolum var, 12+2 olmus olucaz ve nipt icin kan verecegim. Heycanliyiz bakalim:)
Ben su an etten tiksindim, somon, kirmizi et asla dayanamiyorum kokusuna, ama diyetisyenim su an icin sorun yok diye rahatlatti sagolsun.
Ben de 3 eylülde vereceğim tam 12+0 oluyor
Hangi firmaya karar verdiniz

Kızlar selaam benim geçen hafta bugün pembe kırmızı lekelenme olmuştu. Doktor progestan verdi başladım devam ediyorum hala bitir kutuyu demişti. Sorum şu size ilacı kullanmaya başladıktan üç gün sonra nokta bile olmadı leke çok şükür 🥰🧿 sizin lekelenmeleriniz bitti mi bitince tekrar oldu mu endişe ediyorum hala olacak diye 😔 maya91 maya91 canım senin nasıl şimdi iyi misin ilacı kullanıyor musun hala
Yok yok canım çok şükür son 7 tane falan kaldı 2 kutu kullan demişti bana ama lekelenmem yok bilemiyorum hala kullanıyorum yani

Yok yok canım çok şükür son 7 tane falan kaldı 2 kutu kullan demişti bana ama lekelenmem yok bilemiyorum hala kullanıyorum yani
İnşallah olmasın da canım. İnsan tedirgin oluyor ya benim de kullandıktan üç gün sonra kesildi bir daha olmadı. Günler geçmiyor Perşembe gelsin bir an önce gitmek istiyorum doktora🥰

Bende de oluyor bu durum. Bu sıra hele çok oluyor
Çok can sıkıcı benim de bu ara çok oluyor :KK43: her gün değişik bi belirti. Bu ve mide bulantısı en kötüsü. Allahtan bulantım yok
Kızlar bir sonraki muayeneleriniz ne zaman yani kaç hafta olunca çağırdı tekrar
12. Hafta da çağırdı ama ben salı günü devlete gidicem bi 9+3 olcam
Sizde de öyle mi ben endişeleniyorum mesela böyle acaba bebek iyi mi her şey yolunda mı falan diye 🥹 annelik iç güdüsü herhalde
Sorma sorma yaaa. Sürekli içimi kemiren bu 🥲 arada seviyorum iyisin iyisin diye off delirmelik ahahahah
Kızlar folik asit kaçıncı haftaya kadar kullanılacak. Doktoru bilgi veren var mı yada sordunuz mu hiç?
Ben 6+1 deyken işte 2 kutu kullan demişti bana

İnşallah olmasın da canım. İnsan tedirgin oluyor ya benim de kullandıktan üç gün sonra kesildi bir daha olmadı. Günler geçmiyor Perşembe gelsin bir an önce gitmek istiyorum doktora🥰
İlacını kullanıyor musun pekiii ya bi zararı olur mu acaba diye korkuyorum hani boşa almak istemiyorum ama mecbur kullanıcam. Çünkü bi keresinde kullanmadım gene lekelenmem olmuştu o yüzden bırakmaya da korkuyorum :KK43:

İlacını kullanıyor musun pekiii ya bi zararı olur mu acaba diye korkuyorum hani boşa almak istemiyorum ama mecbur kullanıcam. Çünkü bi keresinde kullanmadım gene lekelenmem olmuştu o yüzden bırakmaya da korkuyorum :KK43:
İlaca devam ediyorum her gece iki tane fitil olarak. Bir rahatsız etti üçüncü günde ama şimdi alıştım. Bir kutu bitince bırakacağım daha bir hafta daha kullanacağım yani. Ben ilaca başladıktan üç gün sonra kesildi lekelenme. Senin de öyle mi oldu. Şimdi hiç yok şükür ama bırakınca olur mu diye korkuyorum ben de 😔

X