Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben iki gün önce aşırı bir bulantı çektim. Ne yediysem ama. Dünden beri hiçbir şeye midem bulanmıyor maşallah

Günaydın canım ben ilk öğrendiğimde öyle oldum zarar veririm diye korkudan ahaha :) Şimdi çok rahat uyuyorum ama korkulu rüyalar görüyorum sürekli
hormon değişiklikleri gece kabuslara ya da fazla rüyalara, uyuyamamaya vs hepsine yol açıyor kızlar endişelenmeyin

Kızlar benim göbeğim seğiriyor sabahtan beri. Tam bebişin olduğu yerler. Aort damarı geçiyo oralardan, baskı mı yapıyor anlamadım. Size de oluyor mu?
Göbeğim mi seyiriyor bilmiyorum ama bazen 8 haftalık bebişin hareketlerini hissettiğimi düşünmeye başladım karnımın içinden pıt pıt hareketlenmeler oluyor. Bağırsak hareketi heralde

İnşallahh daimi olurr canımm

Hatta geçenlerdeki randevum da doktoruma dedim ki 2-3 gündür midem bulanmıyor. Tedirgin oldum dedim

Kızlar benim göbeğim seğiriyor sabahtan beri. Tam bebişin olduğu yerler. Aort damarı geçiyo oralardan, baskı mı yapıyor anlamadım. Size de oluyor mu?
Aynısı bende de var canım ordan aort geçiyor rahim de büyüdüğü için baskı yapıyor nabzımızı ordan hissediyoruz hatta ben tüm vücudumda kalbimin çok güzlü attığını hissediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…