Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar geçen ayakkabı mevzum vardı. Ama o hiç içime sinmedi başka bi modelle geldiim Ekran görüntüsü 2024-08-17 102704.jpg
bu nasıl ? Rahat edebilir miyim sizce? Çok ayakta durmıcam ve yanıma düz ayakkabı alıcam

Günaydın kızlarrr ☀️ 🌞
Bende hiç rahat uyuyamadım ara ara böyle oluyorum. Döndüm durdum bir o tarafa bir bu tarafa. Tam ifadeyle seninde dediğin gibi @Kedikadinn huzursuzluk yaşıyorum. Ama çözemedim nedenini 🙁. Acaba hamilelik mi yapıyor bu uyku sorununu . Yaşayan varmı başka?
Ben de çok dönüyorum. Hamile kalmadan önce yattığım gibi uyurdum ve hiç dönmezdim.

2 gündür inanılmaz bir sırt ağrım var. Duruş pozisyonundan mı hamilelikten mi neden bilmiyorum 😢bu yüzden hiç rahat uyuyamıyorum. Sırt ağrısı yaşayan var mı acaba, ne yapabilirim bunun için. Şuan bile zor duruyorum 😢
Kaçıncı haftan ve ağrı ne şekilde oluyor batma şeklinde mi yoksa normal ağrımı

Ben de çok saçma rüyalar görüyorum hep 🥹
Ben bugün gördüğüm rüyayı anlatayım😂😂 daha doktora gitmeme 3 hafta var o yüzden sürekli bebeğim nasıl bir gitseydim diye sürekli düşünüyorum. Dün gece işte doktora gitmişim ama geç kalmışım doktor çıkıyormuş hocam dedim benim kontrolüm vardı doktor diyor ki bak bu hemşire de anlıyor o bakar bebeğe sertifikası var diyo😂😂😂 içimden diyorum ki hemşire ne anlasın😂 sonra hemşire karnıma iğne yapıyor diyorum bu ne için işte bebeği daha rahat görmek için diyor. Diyorum karnıma akışkan bir şey sürmeniz gerekmiyor mu diyorum yok diyor biz böyle bakıyoruz diyor. 9 ay böyle mi olacak diyorum nasıl dayanıcam diyorum 😂😂😂😂(tüp bebek tedavisinde karnıma sürekli iğne yaptım o çok etkilemişti ondan herhalde)

X