Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar salı günü kontrolüm var. 12+6 oluyorum o zaman. Bu haftalarda cinsiyeti öğrenen oldu mu hiç diğer hamileliklerinde vs.. ya da çok mu erken olur daha? 🥰
Doktor sadece yorum yapabilir diye duymuştum net ve kesin sonuç 16. Haftada oluyormuş sanırım. 8. Haftadan itibaren kızlarda yumurtalıklar,erkeklerde testisler oluşmaya başladığı için doktorun yorum yapabilir belki

Kızlar nefes darlığı yaşıyor musunuz? Hele benim burnumda deviasyon var zorlanıyorum baya. Bugün arkadaşımla buluştuk konuşmaktan artık yoruldum nefesim yetmedi yani arada oluyor bu durum
Ben ben ben. Nefes nefese kalıyorum ya. İki ayakta durayım ya da dediğin gibi biraz konulayım sanki maraton koşmuş gibi nefes nefese kalıyorum derin nefes çekiyorum bazen.

Ben ben ben. Nefes nefese kalıyorum ya. İki ayakta durayım ya da dediğin gibi biraz konulayım sanki maraton koşmuş gibi nefes nefese kalıyorum derin nefes çekiyorum bazen.
Vallah kötü oluyor bazen sadece öylece oturup hiç bişey yapmamak istiyorum allahtan çoook uzun sürmüyor

X