Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bana da en başından beri sıkıntı yok devam edebilirsiniz demişti, kanama alanı olunca işler değişti sadece. Lekelenmen, kanaman yoksa korkman gereken bir şey olduğunu sanmıyorum :)

Canım bana da en başından beri sıkıntı yok devam edebilirsiniz demişti, kanama alanı olunca işler değişti sadece. Lekelenmen, kanaman yoksa korkman gereken bir şey olduğunu sanmıyorum :)
Benim yasak canım tedbir amaçlı yasakladı doktorum bence 3 ay beklenebilir bebek yeni yerleşiyor korkuyor insan yine enfeksiyon kapılabilir

bugün 8+6 oldum :) gittiğimde 9+3 olcam inşallah :)
Yaaa bende 8+3 oldum beni 10. Hafta çağırdı 3 hafta geçmek bilmedi valla heyecanlıyım arada kasık sızlamadı oluyormu akşam baya oldu benim sabah geçti korkuttu onun dışında halsizlik üşüme(ayaklarım üsüyor yaz günü çorapla geziyorum) uykuyla yola devam ediyorum çok şükür

Kapağında tek kullanımlık bir şifresi var onu kendi sitesine girip sorgulat mutlaka canım.
evet evet gördüm onu yapıcam :)
Beni normal de 12. hafta da çağırdı ama ben dayanamıyorum yazlığa gidicem merak ediyorum.:)

Evet arada sızlama oluyor ama şiddetli değil. Ben ateş gibiyim bazen de komple üşüyorum. Ama bu üşüme duştan sonra oluyor onu fark ettim :)

Ohh içim rahatladı canım sende git bakalım doktora gör bebişini büyümüş mü bak annesi

Biz eşimle ilk trimester bitene kadar ara verme konusunda anlaştık risk almayı sevmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…