Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay erkek bencee sevindim sorun olmamasına çok geçmiş olsun

Onu da not alayım, doğum sonrası mı lazım yoksa anne karnındayken de dinlenebilecek mi ? umarım anlatabilmişimdir sfsfs
Acil olarak Yenidoğan hafta hafta videoları var onları not alarak yada bol bol çalışarak dinleyebilirsiniz
Bide yine doğar doğmaz lazım olacak bilgiler Bebekler neden ağlar ateşlenince ne yapılır su ne zaman verilir kaç saatte bir emzirmeli vs bunlarıda izleyebilirsin
Çünkü doğum yaptığında fırsatın olmaz
Herkesin çermençeşit yorumları oluyor insan çıldıracak seviyeye geliyor biri şekerli su ver diyor hemen öbürü sakın verme diyor o bebeği ters çevir diyor öbürü beyni akar çevirme diyor su ver diyorlar öteki yok verme diyor
En iyisi anne müdahele edip benim dediğim olacak demeli ve gerçekten bilgili olmalı

Doğum yapıp toparlanınca ay ay gerekli olanları ek gıda meme reddi vs yine devam edersin yada aklına takılan soruları izlersin

Birde hamileyken emzirme eğitimi almanızı tavsiye ederim imkan yoksa bol bol video izleyip öğrenmelisiniz

Doğum paketi nasıl oluyor? Hamişken alabiliyor muyuz?
evet dr unuzdan memnunsanız hastaneden alıyorsunuz. Bazı hastaneler bir kez dr değiştirme hakkı da veriyor. Detaylı ultrason dahil değil her şey içinde oluyor
Selamlar ankaradaydın galiba sen de konuşmuştuk daha önce hangi hastaneden aldın doğum paketini
Merhaba canım evet konuşmuştuk başkent hastanesinden aldım sen naptın?

Ben yine o söylediğim özel doktordan devam ediyorum canım hayırlısı olsun senin için de

bende Ferzan ebeyi takip ediyorum çok tatlı bir hanım tavsiye ederim

tamamdır canım sağol takibe aldım :)

Ben Belki daha iyiler çıkacaktır diye düşündüm Normalde saçların iyileşmesi gerekmiyormuydu çünkü
bana kız gibi geldi
Arada olucak tabi böyle şeyler Sürekli olmadıktan sonra

Ben Belki daha iyiler çıkacaktır diye düşündüm Normalde saçların iyileşmesi gerekmiyormuydu çünkü

bana kız gibi geldi

Arada olucak tabi böyle şeyler Sürekli olmadıktan sonra
Valla kız mı erkek mi olacak bilmiyorum ama kel bi annesi olmasından korkuyorum. Aşırı panik oldum dün akşam bu kadar da olmaz dedim :)

Ben de devam ediyorum zaten kullandığım şampuan, diş macununa kuzum değiştirmedim. Güneş kremi sormak istedim ne kullanılıyor diye bioderma da diyen var bakacağım duruma göre. Sen bana canının istediğini ye arada bir şey olmaz kanka diyordun ben ilk gebeliğimde cok olmamakla birlikte arada bir cips yemiştim o kadardan bir şey olmaz. Doğumdan sonra bıraktım paketli ürünleri . Züberin cipsleri var temiz içerikli çok canın isterse bir onları dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…