Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Amiiinnn İnşallah Sağlıklı, eli ayağı düzgün olsun inşallah

Kızlar acil bana da bakabilir misiniz? Idrar testi verdim pazartesi gösterecektim sonucu. Özellikle ERİTROSİT değeri dikkatimi çekti. Idrarda kan olması durumu mu bu ? 0 5 olmasi gerekirken 48 çıkmış. LÖKOSİT 70. YASSI EPITEL 24. Enfeksiyon olduğunu biliyodum tek kullanimlik ilac kullanmistim 2 hafta önce. Ama Eritrosit korkuttu acil gitmem gereken bir durum mu ? Bilgisi olan var mı ?

İdrarda enfeksiyon olduğu için mi yüksek çıktı acaba

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-16-18-33-31-471_com.android.chrome.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 15
Ptesiye az kaldı bence bekle.

bol bol su içip pazartesiye kadar tekrar tit verin derim

enfeksiyon taş gibi birçok durum nedeni olabilir. emin değilim ama belki gebelik bile bir miktar hematüri yapıyordur bence endişelenmeyin

37.haftadan itibaren doğum kolay olsun diye öneriyorlar bile ben aksilik yaşamadım iki hamilelikte tabi kişiden kişiye değişir

Geçen gün bı doktor izledim belirtiler farklı olunca cinsiyet değişiyor demişti mesela benim ilk gebeligimde çok kusuyordum tiksiniyordum kokulardan filan kızdı ikinci rahattı hiç kusmadim yine kızdı e bunda yine kusuyorum kokular etkiliyor ağız tadım yok yine mi kız acabailk hamilleigime benziyor ama videoda 3. Bebek bekleyen ailelerde hep kız ve erkekte farklı belirtiler olmuş 3. De hani mesela kizdaki belirtiler varsa kız erkekte ki belirtiler varsa erkek diyordu

Benim de lokosit tam 90 di ya kum dokuosun ya ciddi vajinal enfeksiyon geciriyorsun drmisti dr

Benim bulantılarım bir tık azaldı ama devam ediyor .prilam kullanıyorum . Ben zaten minik göbekli bir insanım ama göbeğimin altında sert bir şişlik oluştu. Diğer belirtiler aynı devam ediyor. Haftaya pazartesi 12. Hafta oluyor 2 li test yaptırmayı düşünüyorum. Cinsiyeti hiç merak etmiyorum kız da olsa erkek de olsa kabulüm. Kendimi tutabilirsem 20. Haftaya kadar öğrenmek de istemiyorum kesin olsun.biraz garanticiyim

Benim 28 ağustosta detaylı ultrasonum var o zaman 13+1 oluyorum nwrdeyse aslinda cinsiyet bile belli olur bulantilarim hala devam sizlerde durumlar nasil
Çok şükür ben de bulantı öyle çok olmadı. Yani arada oldu. Sadece bazı gıdalardan tiksinme düşüncesi midemi bulandırdı. Ben de saat itibariyle tam 9+0 oldumm bu haftadan sonra belirtiler değişir mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…