Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Pampam ben aynı dıs macunu sampuan gunes kremı falan devam edıyorum ya🤭bunların bır zararı olurmuda?paranoid mi ol diyosun yoksa🤣 ben cips yedim bugun biraz vıcdan yaptım ama canım cektı boyle yedıgımızden içtiğimizden falan bısey olurmu da kızlaaar🫠
Ben de yedim cips. Eşim almış seviyorum diye. Artık yememeliyim alma bir daha dedim. Film açtık, bir kase gömdüm 😂 ben çok kasmıyorum kendimi açıkçası. Sadece abartmamaya çalışıyorum.

allahallah ben hamilelikle ilgisi vardır diye düşündüm. eşim stresten çok düşünmekten vs dedi. ama nasıl bi dökülme bi avuç kaldı saçlarım öyle diyeyim. son 20 gündür bu şekilde. banyo yapmaya korkuyorum kafamda saç kalmadı
Bende de durumlar aynen oyle, resmen kellikler olustu kafamda :KK43:

Kızlar gebelikle alakalı sorularınızı YouTube da Kağan Kocatepe hoca var onu dinleyin hiç bir probleminiz kalmaz adam herşeyi o kadar güzel anlatıyor ki. Bileniniz vardır illaki de bilmeyen varsa diye yazayım dedim 🥰
Aynen ben de onu dinliyorum :) Yeni bir haftama girince hemen açıyorum :)

Kızlar gebelikle alakalı sorularınızı YouTube da Kağan Kocatepe hoca var onu dinleyin hiç bir probleminiz kalmaz adam herşeyi o kadar güzel anlatıyor ki. Bileniniz vardır illaki de bilmeyen varsa diye yazayım dedim 🥰
Evet hamilelik için aranan doktor
Bebeklerin dilinden anlayabilmek adına da Osman gönülal ı tavsiye edeyim benim elim ayağım onun videoları hala canlı yayınlarına katılıyorum adam bir muhteşem

İçimden erkek bebiş geçiyor ama 1 erkek 1 kızım olsun istiyorum hep 🥰 sağlıklı oldukları sürece hiç önemi yok, iki duyguyu da tatmak istiyorumm :) sen kendininkini ne hissediyorsun?
Ben kız istiyorum eşim erkek ama ikimizin de içine doğan erkoo :)

Bebeklerin dilinden anlayabilmek adına da Osman gönülal ı tavsiye edeyim benim elim ayağım onun videoları hala canlı yayınlarına katılıyorum adam bir muhteşem
Onu da not alayım, doğum sonrası mı lazım yoksa anne karnındayken de dinlenebilecek mi ? umarım anlatabilmişimdir sfsfs

Evet bende takip ediyorum Osman gönülalı . Doğum dan önce Kağan Kocatepe sonrasında o. Bide kızlar çocuk ek gıdaya başlayınca koltuk ve halı yıkama makinesi eliniz ayağınız olacak 😁🤣🤣

Günaydın kızlar, dün bir anda akıntı hissettim wc gittim bi baktım iç çamaşırım kıpkırmızı dolmuş :KK43: apar topar acile gittim kanama alanı yine gözükmedi ben hiçbir şey anlamadım bildiğiniz komple kırmızı dolmuştu çamaşırım ve alttan muayene oldum kalktığımda yine her yer kan olmuştu.. kan alındı pıhtılaşma vs normal çıktı neden bçyle oluyor anlamış değilim ☹️ sabah akşam fitil kullan dedi, bugün kendi doktoruma da gideceğim dua edin lütfen 🙏🏻
Eğer sebep bulunmazsa perinatologa gitmelisin lütfen ihmal etme

Benim doktorum 12. Haftadan itibaren kullanmam gerektiğini söyledi ürünleri
Valla benimkide hemen başla demişti. Gebelikte cilt lekeleri çok oluyormuş sonrasında düzeltmesi de zor dedi. Zaten güneş kremsiz asla çıkmam normalde dışarıya. Dediği güneş kremini aldım hergün kullanıyorum canım. Zaten bu ürün gebeler için içeriği temiz ve koruyuculuğu yüksek. Fakat kıvamı çok yoğun bilginiz olsun.

Valla benimkide hemen başla demişti. Gebelikte cilt lekeleri çok oluyormuş sonrasında düzeltmesi de zor dedi. Zaten güneş kremsiz asla çıkmam normalde dışarıya. Dediği güneş kremini aldım hergün kullanıyorum canım. Zaten bu ürün gebeler için içeriği temiz ve koruyuculuğu yüksek. Fakat kıvamı çok yoğun bilginiz olsun.
Hangisi kuzum o bende bakayım

Adı ne kuzum bende bakiyim

Merhaba kızlar,
saçları çok dökülen var mı? kel kalacağım sanırım. tahlillerde vs de değerlerim iyi çıktı. folik asit kullanıyorum. banyoda değil sonrasında bile elimi attıkça elime saç geliyor öbek öbek ne olacak böyle? bilgisi olan var mı ?
Of hem nasıl dökülmek. Doktor ilk 3 ay takviye kullanma dedi bana. Takviyelerden sonra toparlar belki. Sen kullanıyor musun?

X