Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi bide benim eltimin de 2 kızı var benimkide kız oldu kv çıkdırmak üzere erkek doğurun diye her ay evlerimizi turluyor
Benim de kocam ağladı aglıcak sksjhsjshd ikinciyi kendisi de istemiyordu olunca bari erkek olsun üçüncüyü istemiyorum dedi seneye tepesinde iki kızla gezer artık

Vallahi bide benim eltimin de 2 kızı var benimkide kız oldu kv çıkdırmak üzere erkek doğurun diye her ay evlerimizi turluyor
Benim de kocam ağladı aglıcak sksjhsjshd ikinciyi kendisi de istemiyordu olunca bari erkek olsun üçüncüyü istemiyorum dedi seneye tepesinde iki kızla gezer artık
Kızlar inşallah gönlünüze göre olsun da baskı altında hissetmeyin sonuçta oğulları Y kromozomu göndermiyor sizlik bir şey yok

Kızlar diş macunu, şampuan vs hamilelikte ne kullanıyorsunuz değiştirdiniz mi ben değiştirmedim ama yine de bir emin olamadım

Kızlar diş macunu, şampuan vs hamilelikte ne kullanıyorsunuz değiştirdiniz mi ben değiştirmedim ama yine de bir emin olamadım
Diş macunumu rossmandan biomed diye bir marka var temiz içerik diye duymuştum Ona geçtim Şampuan roll on yves rochera geçicem bir türlü fırsat olmadı Alamadım henüz

Benim de 102 sekerim cikti yuksek dedi doktor simdi kan seker olcum cihazi alcam 1 hafta not alicam doktor kahvaltida surekli sekerli bal vs seyler ye ki goreyim ne kadar yukselecek dedi yoksa diyetisyene yonlendircek ki ben 54 kg yim anlamadim zaten ilac vermiyoruz dedi diyet yapilcak

Bende ilk hamile kalmaya çalıştığımda benzer şeyleri yaşadım hatta o ara 2 tane kaybettim bazen vücut sorun olmasa da kabul etmiyor bu durumu gerçekten
Evet çok haklısın ilkinde de böyle oldum 15 ay sebepsiz olmadı tedaviye başlayacağımız ay olmuştu Allahım acılarını göstermesin inşallah

Geçmiş olsun, halbuki daha yolun başındayız. Göbeğimizi nasıl taşıyacağız
İlk gebeliğimde de aynı durumu yaşadım karnım hemen dışa vuran cinsten verdiği ağırlık bel ve bacak ağrısı yapıyordu Allah yardımcımız olsun inşallah sağlıklı olsunlar da işte her şeye katlanıyoruz

Kan tahlili verip gördük kuzum. Herhangi bir belirtisi olmadı.Ama bakalım henüz ilaçlık değilim zaten. Takipteyim. Kan veriyorum doktorun dediği periyotlarda. Eğer yükselirse ilaç verecekler.
Bana biraktirdi ilaci canim 2,74 tu benim sen neden ilac kullaniyorsunki cok dusugu de biz istemiyoruz dedi.Aydan aya takip edilcek

2 kız anası olarak asla ama asla anlasamiyorlar arada beraber oynayınca duygulaniyorum o kadar az oynadıkları vakit oyuncakları paylasamiyorlar eskiden niye çocuklara aynı seyleri giydiriyorlar alıyorlar diyordum çünkü birbirlerini cekemiyorlar ay bir de uçuncu de kız oldu mu seyreyleyin cümbüşü ve bence o da kız ilk hamilleigimde ki gibi belirtilerin ikincisi rahattı herkes erkek dedi hatta ikinci bebekte çalışıyordum yürüyerek gidip geliyordum bunda mümkün degil

Peki ilaçtan önce troid problemin var mıydı kuzum? Benim troid 1.66 ama ilaçtan bir süre sonra tekrar baktırın değerlerime. Çok çok teşekkür ederim
Yok kuzum hiç yoktu. Ama şöyle bişey bu ilaca başlamadan öncede bir tık yükselmişti. bebek yükseltir demişti doktor. Tripod antikor testi yapmışlardı. Yükselme olasılığı fazlaymış bende. O yüzden takipteyim. Yani bu içtiğimle Bağdaştiramam. Sadece içinde biotin var bu serbest t3 değerine etki etmiş olabilir dedi. Sen içini ferah tut. Dilersen danış doktoruna. Zaten tiroid testi yaparlar ilerleyen süreçte tekrardan sanada .

En doğru sonuç 3 aylık kan şekeri değerine bakıyor sağlık ocağı ona baktir bence ben öyle yaptim

Benim de tam fıtık değil ama fıtık başlangıcı var. Hamile iken zorlanabilirsin diye bir takım egzersiz yazmıştı doktor. Yaptım, geçti gibi ama yine belli ediyor kendini demek ki.
hamilelik ilerledikce daha zor olabilir diyorlar. O hareketleri yapmaya calisin, belimiz ne kadar guclenirse o kadar kolaylasiyor isimiz cunku. Ben de haftaya randevumu bekliyorum, doktor spor serbest dedigi an onlarla baslayacagim ve deli gibi yuruyecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…