Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa ben denemeden oldu çok muzdaribim resmen mecbur bıraktı gibi bişey 😩😩🤣🤣
İmreniyorum böyle senin gibileri duydukça ben resmen kırk takla attım olsun diye😂😂😂 hiçbir sorun yokken hiçbir şekilde olmadı 2 aşılama yaptık olmadı en son tüp bebek oldu Allah yüzüme baktı şükür🥹🤲🏻

Benim zaten bel fitigim vardi, ilk andan itibaren hatirlatmaya basladi kendisini, ozellikle azicik is yapayim ayakta kalayim, hemen basliyor.
Benim de tam fıtık değil ama fıtık başlangıcı var. Hamile iken zorlanabilirsin diye bir takım egzersiz yazmıştı doktor. Yaptım, geçti gibi ama yine belli ediyor kendini demek ki.

ya benim de öyle geçiyor ama kız isterim :) sağlıklı olsun da

benim demirim yüksek, referans üst seviye 145 benim 155
Bebişim normal kan ya 🙈yanlış yazmış olabilirim vücudumuzdaki kan değeri. Doktor bana kan ver dedi ama ben tekrar sormayı unuttum Kızılay'a kan versem hamilelik döneminde problem olur mu acaba. Demir ilacı kullanma sen o zaman kuzum dikkat et

Bebişim normal kan ya 🙈yanlış yazmış olabilirim vücudumuzdaki kan değeri. Doktor bana kan ver dedi ama ben tekrar sormayı unuttum Kızılay'a kan versem hamilelik döneminde problem olur mu acaba. Demir ilacı kullanma sen o zaman kuzum dikkat et
İşte sen kan sordun benim demir yüksek dfjsks

Yok doktor vermedi zaten canımm :) sadece foliik

İmreniyorum böyle senin gibileri duydukça ben resmen kırk takla attım olsun diye😂😂😂 hiçbir sorun yokken hiçbir şekilde olmadı 2 aşılama yaptık olmadı en son tüp bebek oldu Allah yüzüme baktı şükür🥹🤲🏻
Bende ilk hamile kalmaya çalıştığımda benzer şeyleri yaşadım hatta o ara 2 tane kaybettim bazen vücut sorun olmasa da kabul etmiyor bu durumu gerçekten 😇

X